Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. można spota zrobić w czwartek
  2. radio herbert II bez asc ,a instalacja antenowa jest zrobiona na stałe z uchwytem . Co do echa to bym chciał . Jak coś to na pw daj jakieś propozycje z twojego sklepu
  3. laguna a mikrofon jaki byś polecił do herberta z echem tylko nie astatic bo to nie mój pułap cenowy
  4. jedziem z GRaznym... kolo 18:30
  5. laguna masz coś stacjonarnego w sprzedaży chodzi mi o anteny
  6. uszczelnię dolot i możemy się ściągnąć może jeszcze mi ze 100 kucy zostało a i ile cie to kosztowało ?
  7. Zajedź do kluczyka na Grunwaldzką albo na Podgórnej w wieżowcu ---------- Post added at 07:59 ---------- Previous post was at 07:59 ---------- co do klimy to nie wiem czy się to wymienia czy nie
  8. Adaś wymieniałeś kiedyś osuszacz i dławik od klimy u siebie w starej a4
  9. jak tyle za wymianę u mnie to nic tylko wymieniać co roku To są ceny pewnie "paska i pompy wody " , a gdzie rolki i cała reszta . Jak ja wymieniałem to płaciłem 1,7 tys pln
  10. Witaj na forum
  11. Tak chciałem zauważyć czemu jeszcze nie mamy podwieszonego pierwszego posta ( organizacyjny ) ? ---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:57 ---------- I zdjęcie nie działa
  12. jak nie odebrałeś auta to gadać nie będzie chciał
  13. napewno kiery mu nie przeniosą ---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:42 ---------- nie no anglika? bez sensu ---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:34 ---------- Dziś ściągałem drzwi w viki bo strzelał ogranicznik i trzeba było pospawać blachę do której jest ogranicznik przykręcony w drzwiach bo ją wyrwało - standard w vectrach jak się zaniedba początki strzelania - a w mojej ewidentnie ktoś zaniedbał... ...no i na odkręconych drzwiach musiałem odpalić autko i przestawić, niestety błąd poduchy wywaliło teram mnie razi jak jadę - ma może kto dojście do kabelka do opli? zajedź na zieloną ,albo na Królewiecką do Michała
  14. Jako że pogoda dzisiaj taka jak widzicie to se pozwoliłem na obiad rozpalić grilla . Sezon czasz zacząć
  15. kup se eske zrób ją na 600+ i będziesz szybszy od motoru ---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 17:49 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228479-s-Zaciski-pod-tarcze-312mm-Jarzma-klocki-ok-od-B6 panowie od b6 ---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:10 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228837-Kompletny-zestaw-320mm-prz%F3d-B6-B7 albo to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.