Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
można spota zrobić w czwartek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
16 17 mnie nie ma
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
deszcz pada to nie wyjeżdża
-
Wybór CB radia :)
radio herbert II bez asc ,a instalacja antenowa jest zrobiona na stałe z uchwytem . Co do echa to bym chciał . Jak coś to na pw daj jakieś propozycje z twojego sklepu
-
Wybór CB radia :)
laguna a mikrofon jaki byś polecił do herberta z echem tylko nie astatic bo to nie mój pułap cenowy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jedziem z GRaznym... kolo 18:30
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja odpadam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jutro spot piwny się pisze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tablice wziołeś
-
Wybór CB radia :)
laguna masz coś stacjonarnego w sprzedaży chodzi mi o anteny
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
uszczelnię dolot i możemy się ściągnąć może jeszcze mi ze 100 kucy zostało a i ile cie to kosztowało ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zajedź do kluczyka na Grunwaldzką albo na Podgórnej w wieżowcu ---------- Post added at 07:59 ---------- Previous post was at 07:59 ---------- co do klimy to nie wiem czy się to wymienia czy nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś wymieniałeś kiedyś osuszacz i dławik od klimy u siebie w starej a4
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A brałeś ajm -a pod uwagę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak tyle za wymianę u mnie to nic tylko wymieniać co roku To są ceny pewnie "paska i pompy wody " , a gdzie rolki i cała reszta . Jak ja wymieniałem to płaciłem 1,7 tys pln
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mam taką na trzy kostki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak chciałem zauważyć czemu jeszcze nie mamy podwieszonego pierwszego posta ( organizacyjny ) ? ---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:57 ---------- I zdjęcie nie działa- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak nie odebrałeś auta to gadać nie będzie chciał- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
napewno kiery mu nie przeniosą ---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:42 ---------- nie no anglika? bez sensu ---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:34 ---------- Dziś ściągałem drzwi w viki bo strzelał ogranicznik i trzeba było pospawać blachę do której jest ogranicznik przykręcony w drzwiach bo ją wyrwało - standard w vectrach jak się zaniedba początki strzelania - a w mojej ewidentnie ktoś zaniedbał... ...no i na odkręconych drzwiach musiałem odpalić autko i przestawić, niestety błąd poduchy wywaliło teram mnie razi jak jadę - ma może kto dojście do kabelka do opli? zajedź na zieloną ,albo na Królewiecką do Michała- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale na głowę nie pada- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jako że pogoda dzisiaj taka jak widzicie to se pozwoliłem na obiad rozpalić grilla . Sezon czasz zacząć- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kup se eske zrób ją na 600+ i będziesz szybszy od motoru ---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 17:49 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228479-s-Zaciski-pod-tarcze-312mm-Jarzma-klocki-ok-od-B6 panowie od b6 ---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:10 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228837-Kompletny-zestaw-320mm-prz%F3d-B6-B7 albo to - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody