Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Aż się siedzieć chce jak bajerka się kręci
  2. Ale fabryka jest w chińskiej dzielnicy
  3. A kuredu młodszy od ciebie przecież Albo A5 składają w chinach i troche im schodzi
  4. Kuredu już ma więc na ciebie czas
  5. Słyszeli Dziadek masz już dokładną date odbioru
  6. Tylko przez dyszel nie skacz jak będziesz podłączał drugi przewód ,a tak to obojętnie odruchowo idziesz przewodu od strony kierowcy
  7. Jak co jutro lub po jutrze będę w NE odbierał felgi z regeneracji to mogę wziąć kompa To w EB robi kto takie cuda? Zależy co oczekujesz i jakie felgi ... w E-gu nie wszystko ogarniają. Ale regeneracja felg w Elbląg możliwa jest: Żuławska (jadąc od miasta przed Wójcik Meble) - ostnio chwalony gość, ogrania stalówki i alusty w prostym kształcie - maluje piecowo. Mazurska (za torami na przeciwko jednostki) - od lat zakładzik fachowa robota naprawdę (nie wszystkie rodzaje malowania ogarnia) - maluje piecowo, kiedyś malował na mokro ale teraz unika takiej roboty Akacjowa (lakiernik przy wulkanizacji) - zakład lakierczy wiec malują na mokro - nie wiem jak z malowaniem piecowym, ponoć robia wszystko ale szefuncio straszny buc - coż kwestia dogadania. poza tym można u lakierników pytac (łącznie z ASO) ale raczej unikają takiej roboty bo dla nich jest upierdliwa i malują na mokro a nie piecowa. Każda z technik ma swoje wady i zalety. i nowodworska na przeciwko toyoty jeśli mnie oczy w c**ja nie zrobiły zawsze możesz jeszcze wziąść http://allegro.pl/sirio-as-100-mag-as-100-duzy-magnes-fvat-108cm-i2097283784.html jak ci długość nie odpowiada ,a Dziadek ma Georgia Presidenta
  8. ja mam to samo i nie wiem czemu sie zapaliła pogoda swoje robi
  9. Ja odpadłem bo mam dość 12h odśnieżania
  10. Pojeździj trochę , parę razy umyjesz auto i popatrzysz czy możesz z tym żyć czy nie
  11. Bieniowi znowu nie poszło
  12. cały czas pijesz do tych stert śniegu za oknem ?? nie Zima może mi skoczyć Tylko wstawać mi się nie chce i jeszcze jedna maszynka się rozjebał i sam muszę zasuwać ,ale są dobre strony dopisze godzin pracy sprzętu i mogę pomachać gościom z CPN-u
  13. http://www.ebay.de/itm/VW-Passat-Audi-A4-AGR-Verbindungsrohr-038131521AS-TDI-/270898621413?pt=DE_Autoteile&hash=item3f12d0ebe5#ht_2005wt_905 ta
  14. http://postimage.org/image/xeb74a9v7/ mi chodzi o część numer 4
  15. to jest podłączone do chłodnicy spalin i nie wiem czy nie za szkodzę tylko
  16. Siema . Chłopaki macie jakieś tam szroty u siebie w 3city ? Szukam rurki do egr-a o tym numerze 038131521AS jak by któryś miał czas podskoczyć i popytać odwdzięcze się bo na allegro troche drogie ,a aso zabija .Na szrotach niewiedzą co sprzedają to może się taniej załatwi . Z góry dzięki
  17. Ty lepiej miejsce na parkingu rób bo c**jowo będzie odśnieżone
  18. jeden rozmiar więcej i by wlazły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.