Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zobaczymy co zrobisz jak Dziadek furmankę odbierze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie podejdzie [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 15:07_________________________________________________zawiechy chyba nie zmienię jak fundusze pozwolą to felunek się zmieni
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pewnie kameleon, choć ten kolor różnie wypada przy świetle
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no fajniutkie
-
Strefa Śmiechu
http://bebzol.com/pl/Gdzie-diabel-nie-moze-tam.55553.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
grazny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znalazłeś
-
[ALL B6] przyciski w pilocie
:no: :no: :no:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 19:32_________________________________________________20 sek w warsztacie i znajdziesz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chyba tyle wydasz na bandaż żeby felgi owinąć , a nie opony
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taka furmanka ,a była taka ładna amerykanska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Łay- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: :polew: :polew:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Na cały zbiornik nalać z litr Pb i problem z bani- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
gadaj- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak byłem w Gdyni to przyszedł dźwig do załadunku z Litwy i był na rope . Przy mrozach około - 20 paliwo było konsystencji wody , a nasza ropa zaczynała się robić gęsta jak kisiel . Co te zagraniczniaki dodają tam za dodatki- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A czytałeś wątek- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nawet nie wiesz jak bardzo tego żałuje :gwizdanie: Patryk,trzeba było wpaść do tej komunistycznej stołówki,ku***,co za lokal odwoziłem portowców, brakowało przykręconych misek do stołu :polew: [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 18:54_________________________________________________A mało tego z tego miejsca co mnie widzieliście , to oni się taxi wozili na tą stołówkę . Na miejscu kierowcy za c**j kursu bym nie wziął takich brudasów do prawie nowego auta- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek zapomniałem Sto lat- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:hi: :hi: :hi:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
był [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:02_________________________________________________ a potem pod makro :gwizdanie: Że zgodziłeś się po Bienka przyjechać Mówiłem daj 5 pln na skm i niech se radzi - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody