Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
  2. zobaczymy co zrobisz jak Dziadek furmankę odbierze
  3. nie podejdzie [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 15:07_________________________________________________zawiechy chyba nie zmienię jak fundusze pozwolą to felunek się zmieni
  4. pewnie kameleon, choć ten kolor różnie wypada przy świetle
  5. http://bebzol.com/pl/Gdzie-diabel-nie-moze-tam.55553.html
  6. witaj na forum
  7. :no: :no: :no:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 19:32_________________________________________________20 sek w warsztacie i znajdziesz
  8. chyba tyle wydasz na bandaż żeby felgi owinąć , a nie opony
  9. taka furmanka ,a była taka ładna amerykanska
  10. Na cały zbiornik nalać z litr Pb i problem z bani
  11. Jak byłem w Gdyni to przyszedł dźwig do załadunku z Litwy i był na rope . Przy mrozach około - 20 paliwo było konsystencji wody , a nasza ropa zaczynała się robić gęsta jak kisiel . Co te zagraniczniaki dodają tam za dodatki
  12. nawet nie wiesz jak bardzo tego żałuje :gwizdanie: Patryk,trzeba było wpaść do tej komunistycznej stołówki,ku***,co za lokal odwoziłem portowców, brakowało przykręconych misek do stołu :polew: [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 18:54_________________________________________________A mało tego z tego miejsca co mnie widzieliście , to oni się taxi wozili na tą stołówkę . Na miejscu kierowcy za c**j kursu bym nie wziął takich brudasów do prawie nowego auta
  13. był [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:02_________________________________________________ a potem pod makro :gwizdanie: Że zgodziłeś się po Bienka przyjechać Mówiłem daj 5 pln na skm i niech se radzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.