Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja zaraz mam jakis gościbo Aga coś biadoliła , później zakupy więc odpadam
-
Spoty Olsztyńskie
no co załek i reszta opakowania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Spoty Olsztyńskie
Dzień dobry wafle
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ktoś bierze kalendarz zawsze to wspólna przesyłka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dobra dobra
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Toć mówię że niespodziewajka - róbta zakłady - ma być na 8 tydzień 2012 insignia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zawsze można iść na piwo w piątek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Złomik płynie jeszce do Kłajpedy i Szwecji ,a docelowo huta stali w Turcji [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:42_________________________________________________ Wlazłem na górę żeby zobaczyć ładownie Wjebaliśmy na niego 13 tys. ton to dopiero przykryliśmy dno statku [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:45_________________________________________________ [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:45_________________________________________________Kurwa panowie jakieś przesilenie późno jesienne macie ?Idziemy na jakieś piwo lub coś mocniejszego bo widzę na zwykłe spoty chodzić wam się nie chcę i w wątku pisać .Więc jakaś ostra popijawa na rozluźnienie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wróciłem z delegacji Ten statek ładowaliśmy http://www.marinetraffic.com/ais/showallphotos.aspx?imo=9420320#top_photo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajna Apropo przecież kombi ty nie lubisz :gwizdanie:- Jakie CB Radio i antena do Audi?
takie czasy .Może się powtarzam ale dzięki tobie i innym forum mam taki zastaw jaki mam i se chwale do dziś ( herbi II , ST 5000 )- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Słuchajcie nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie. Nie wierzę. Zdecydowanie Herbert II używka. Zgodzę się też. Mam Herbiego II ( bez ASC ) już ze cztery lata i złego słowa powiedzieć nie mogę bo pracuje w extremalnych warunkach , raz radio siedzi w osobówce i za chwile w koparce gdzie narażone jest na kurz , wilgoć i resztę dziadostwa brzy budowie dróg .Cały czas działa bez zażutó :decayed:w Mam obydwa, w tym JFK II od nowości...Generalnie "przerost formy nad treścią" o jfk ci chodzi tak A czego nie masz bo troche tego po szufladach chowałeś- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Słuchajcie nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie. Nie wierzę. Zdecydowanie Herbert II używka. Zgodzę się też. Mam Herbiego II ( bez ASC ) już ze cztery lata i złego słowa powiedzieć nie mogę bo pracuje w extremalnych warunkach , raz radio siedzi w osobówce i za chwile w koparce gdzie narażone jest na kurz , wilgoć i resztę dziadostwa brzy budowie dróg .Cały czas działa bez zażutó :decayed:w- [B5 AGB] VIAGRA
ty masz kase to se kup ,ja za parę miechów znajdę kasę to odkupie- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A więc ja też trochę napisze .Kupiłem cały komplet MS całkiem ładnie wykonane ,więc zabieram się do zakładania wszystko cacy dopóki nie zacząłem dokręcać sworzni dolnych wachaczy w nowych nakrętkach gwint puścił . Zaskoczyło mnie to strasznie ale trochę zabawy kątówką i zaraz nakręcałem stare nakrętki .A reszta nakrętek i śrub normalnie wytrzymały przy dokręcaniu ( Wachacze z pewnego źródła ) 35 tysi to i tak dobrze moje wytrzymały max 10 tysi lub jak kto woli 2 lata i niby z pewnego źródła Chyba wahacze się trafiają losowo jedne lepsze partie i te chińskie- [B5 AGB] VIAGRA
Dobrze że nie masz limitu na skrzynce- [B5 AJM] Świece żarowe
ja tak miałem i g62 wymieniłem problem znikł cena u kolegi 17 plnAle najpierw vag- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zajechać po ciebie- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
ale ja nikomu nie będę pokazywał na klubowe- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
olej to u mnie przy dużej wilgotności centralny wariuje może na wiosnę dojdę do ładu ,chyba że zapalić nie możesz to wypuść se kable spod kiery :polew:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co nowy się pojawi to pisze pw z zaproszeniem na nasze spoty i do wątku link podaje, ale widze i tak c**j z tego . A może się rozkręci , tak patrząc na inne wątki to też lipa- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 19:31_________________________________________________i pewnie dziadka wezmę bo chyba jeszcze nic nie kupił - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody