Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. ja zaraz mam jakis gościbo Aga coś biadoliła , później zakupy więc odpadam
  2. no co załek i reszta opakowania
  3. Dzień dobry wafle
  4. Ktoś bierze kalendarz zawsze to wspólna przesyłka
  5. Toć mówię że niespodziewajka - róbta zakłady - ma być na 8 tydzień 2012 insignia
  6. Zawsze można iść na piwo w piątek
  7. Złomik płynie jeszce do Kłajpedy i Szwecji ,a docelowo huta stali w Turcji [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:42_________________________________________________ Wlazłem na górę żeby zobaczyć ładownie Wjebaliśmy na niego 13 tys. ton to dopiero przykryliśmy dno statku [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:45_________________________________________________ [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:45_________________________________________________Kurwa panowie jakieś przesilenie późno jesienne macie ?Idziemy na jakieś piwo lub coś mocniejszego bo widzę na zwykłe spoty chodzić wam się nie chcę i w wątku pisać .Więc jakaś ostra popijawa na rozluźnienie
  8. Wróciłem z delegacji Ten statek ładowaliśmy http://www.marinetraffic.com/ais/showallphotos.aspx?imo=9420320#top_photo
  9. Fajna Apropo przecież kombi ty nie lubisz :gwizdanie:
  10. takie czasy .Może się powtarzam ale dzięki tobie i innym forum mam taki zastaw jaki mam i se chwale do dziś ( herbi II , ST 5000 )
  11. Słuchajcie nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie. Nie wierzę. Zdecydowanie Herbert II używka. Zgodzę się też. Mam Herbiego II ( bez ASC ) już ze cztery lata i złego słowa powiedzieć nie mogę bo pracuje w extremalnych warunkach , raz radio siedzi w osobówce i za chwile w koparce gdzie narażone jest na kurz , wilgoć i resztę dziadostwa brzy budowie dróg .Cały czas działa bez zażutó :decayed:w Mam obydwa, w tym JFK II od nowości...Generalnie "przerost formy nad treścią" o jfk ci chodzi tak A czego nie masz bo troche tego po szufladach chowałeś
  12. Słuchajcie nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie. Nie wierzę. Zdecydowanie Herbert II używka. Zgodzę się też. Mam Herbiego II ( bez ASC ) już ze cztery lata i złego słowa powiedzieć nie mogę bo pracuje w extremalnych warunkach , raz radio siedzi w osobówce i za chwile w koparce gdzie narażone jest na kurz , wilgoć i resztę dziadostwa brzy budowie dróg .Cały czas działa bez zażutó :decayed:w
  13. ty masz kase to se kup ,ja za parę miechów znajdę kasę to odkupie
  14. A więc ja też trochę napisze .Kupiłem cały komplet MS całkiem ładnie wykonane ,więc zabieram się do zakładania wszystko cacy dopóki nie zacząłem dokręcać sworzni dolnych wachaczy w nowych nakrętkach gwint puścił . Zaskoczyło mnie to strasznie ale trochę zabawy kątówką i zaraz nakręcałem stare nakrętki .A reszta nakrętek i śrub normalnie wytrzymały przy dokręcaniu ( Wachacze z pewnego źródła ) 35 tysi to i tak dobrze moje wytrzymały max 10 tysi lub jak kto woli 2 lata i niby z pewnego źródła Chyba wahacze się trafiają losowo jedne lepsze partie i te chińskie
  15. Dobrze że nie masz limitu na skrzynce
  16. Patrykbor odpowiedział(a) na grafi temat w 1.9TDI
    ja tak miałem i g62 wymieniłem problem znikł cena u kolegi 17 plnAle najpierw vag
  17. ale ja nikomu nie będę pokazywał na klubowe
  18. olej to u mnie przy dużej wilgotności centralny wariuje może na wiosnę dojdę do ładu ,chyba że zapalić nie możesz to wypuść se kable spod kiery :polew:
  19. Co nowy się pojawi to pisze pw z zaproszeniem na nasze spoty i do wątku link podaje, ale widze i tak c**j z tego . A może się rozkręci , tak patrząc na inne wątki to też lipa
  20. [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 19:31_________________________________________________i pewnie dziadka wezmę bo chyba jeszcze nic nie kupił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.