Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Mustang Bullitt
Zaj... filmik może my się kiedyś takiego doczekamy
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jak zwykle szybkie zakupy i przesyłka jeszcze szybsza Nie wiem skąd bierzesz tych kurierów ale są za***iście szybcy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
peugota jednak kupisz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pod choinke jak znalazł
-
[B5 ASJ] S4 Skorupa
A to w garażu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Furmanka Nikolasa tu se popatrz [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 20:14_________________________________________________Zamówiłem wczoraj wieczorem u dzika olej i filtry myślę jutro będzie i w czwartek wymienię ,a tu kurier przed chwilą zadzwonił
-
[INNE] Zakup telewizora LED do 2800zł
Tak czytam o tym tele i chyba się zdecyduje , opinie całkiem pozytywne patrząc na cenę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w sumie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Alvaro to był Grazny na 100% potwierdzone
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chyba w jajko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grazny [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 09:51_________________________________________________Chyba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I jak zdrówko??? Spoko ,a jak mam się czuć po dwóch piwach i herbacie z Mc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Żadna amatorka tylko nieumiejętne obchodzenie się z napojami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mnie jutro tak kac będzie walił, że boję się pomyśleć- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Coś się załatwi wyjdzie na to że wszyscy autami będą- B6 DIVISION
uuu grubsza spawa jest temat o schowkach w b6- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kiedy będziesz- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to przywieź na granicy będzie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pomyślimy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To może niech dziadek zbieże nas z miasta , pojedziemy na parking i będziemy se popijać piwko oraz szydzić z Łopla- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jeżeli chodzi o mnie to ciężko, choć wiecie że bym chciał, byc bym był ale tylko... kurde rozmarzyłem się że przyjeżdżam na spota z dziewczynkami, siedzę popijam piwko a one do sklepu tylko biegają po zimne , dla taty a na koniec Żaneta przychodzi żeby furę zabrać...ech :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 17:35_________________________________________________- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zawsze można jak ludzie samochodami na kawe do Mc zajechać- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak bywa bądźmy dobrej myśli że się poprawi [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 16:32_________________________________________________W piątek myślałem o piwkospocie :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
lipa jak c**j a może piątek co pisałem - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody