Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. na to wygląda , chyba że taxi se zamówisz i poprosisz o A4
  2. trzy dni spędze we wsi Gdynia, ładnie mnie wpogoda przywita :gwizdanie:
  3. urlop , ale jutro jade do Gdyni na statek do soboty
  4. Na żywo Bartek oblukamy i wtedy się wypowiem
  5. przegapił? Adasia nie znasz a wy co ? trochę też wam zajęło ...mojego wątku nikt nie zauważył do tej pory jak fotek niema o tam pisać
  6. teraz na wczasy się pojedzie w czerwcu lub lipcu tak profilaktycznie
  7. Ty byś przyjechał [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:16_________________________________________________Tak patrze na kalendarz to Dziadek będzie wisiał 0,7
  8. Witaj na forum
  9. JA w środę jadę do Gdyni na parę dni więc też odpadam , choć wyjazd jest pewien na 95% zależy wszystko od pogody na morzu
  10. Patrykbor odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    On ma kierownice z c**jowej strony to se nie poradzi
  11. A5 mała nie jest w porównaniu do viki , a dawał se w niej rade [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:02_________________________________________________ daje
  12. to rubmy za tydzień ,a nie napitalacie głową w ścianę
  13. Myślisz że liczyłem , pije się i tyle ,a chwalić się że wy***ałem 5 flaszek czy mniej nie lubię
  14. Pamiętam to Puka ktoś do domku i zastanawiamy się czy otworzyć. Otwieramy ,a tam Łatek z Moskalem stoją i mówią "pijecie k**wa " I weź tu odmów
  15. Ok . [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 17:15_________________________________________________http://info.elblag.pl/5,23764,W-sobote-rozpocznie-sie-protest-kierowcow-przeciwko-wysokim-cenom-paliw-w-Polsce.html[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 17:50_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: ze SŚ
  16. popłakałem się :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  17. :polew: sportback Łukasz rano to znaczy na 8 mogę podjechać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.