Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. O co chodzi z tą ogrzewaną ramką jeśli można wiedzieć malik
  2. zobaczymy ale bixa se założę
  3. Biore to na siebie bo porządek musi być ---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:57 ---------- elegandzkie
  4. boi się że znajdą nowego właściciela albo ubezpieczenie skoczy o 50% w góre
  5. Siema dzidek ---------- Post added at 18:26 ---------- Previous post was at 18:25 ---------- czemu dziwnie? lekko rozmyte jest bo z filmiku wyciete, a kamerka na kasku byla zamontowana samochód wygląda jakbyś wkleił go
  6. To następna środa ---------- Post added at 15:51 ---------- Previous post was at 15:48 ---------- Patryk pewnie kaski teraz nie masz po amorach ale ciekawe nie? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228598-Lampy-prz%F3d-polift-USA-bixenon-na-ori-gratach Ciekawa propozycja ale tego jest na pęczki to se jakieś znajde jak kasa będzie ---------- Post added at 15:51 ---------- Previous post was at 15:51 ---------- Cicho Adadur zagląda ---------- Post added at 16:47 ---------- Previous post was at 15:51 ---------- Już nie nawet się nie przywita
  7. to ja nie wiem jak ty to robisz mi na 600 starcza zbiornik
  8. na chusteczke ci hak ori trochę kosztuje i nie wiem czy jakiś ogarnięty elektryk będzie musiał to podłączyć żeby fis nie wariował ---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:09 ---------- masz poczytaj http://a4-klub.pl/vb/search.php?searchid=108550 jedyna opcja do przewożenia rowerków niestety... na relingi nie sięgniesz ? cena najbardziej polecanego thule'a 200zł... a na relingi? pewnie drożej niż tu z hakiem licz hak z montażem tak oriętacyjnie 400 + uchwyt ? http://allegro.pl/bagaznik-uchwyt-na-hak-na-3-rowery-bonus-wroclaw-i2177382525.html a na relingi http://allegro.pl/bagaznik-rowerowy-alu-na-relingi-uchwyty-zamki-i2157657519.html ---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:06 ---------- gdzie hak używka bo nowy troche grosza kosztuje
  9. chciałem się pod sklepem zatrzymać
  10. Żony nie ma ,a teściaków przekupisz
  11. Może być ale u mnie na ogrodzie
  12. Następnym razem postaram się komunikacją miejską
  13. ---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:32 ---------- na chusteczke ci hak ori trochę kosztuje i nie wiem czy jakiś ogarnięty elektryk będzie musiał to podłączyć żeby fis nie wariował ---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:09 ---------- masz poczytaj http://a4-klub.pl/vb/search.php?searchid=108550 jedyna opcja do przewożenia rowerków niestety... na relingi nie sięgniesz ?
  14. w audi - jedno ma być będą dwie no nie mów że prowadzisz niestety moge tylko na godzinkę wpaść bo muszę jeszcze za miasto podskoczyć wieczorkiem jak coś to cię zabiorę na spota ---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 16:42 ---------- Grazny , Adaś http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228446-VFIZ-on-Audi-B6-B7
  15. w audi - jedno ma być będą dwie
  16. Faktycznie ,a z powrotem Łukasz nas rozwiezie
  17. nie pamiętam kiedy korzystałem z komunikacji miejskiej . Trzeba skoczyć na przystanek o której 7 na dworzec i dalej z buta
  18. mówisz wspólna wycieczka autobusem
  19. ale niema co opijać w sumie mogę podjechać bo pić to niestety bo nie mam transportu
  20. :hi: Cicho jakoś JA dzisiaj schudłem o 530 pln Ale nowe amorki osłony i parę pierdół Teraz odkładanie kasy na 312 mm na przód

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.