Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Patrykbor odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    [h=1]403 Forbidden[/h]
  2. Patrykbor odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Fajne podejście ale fotki felunku nie widać
  3. i co Bartek ,Żaneta wypowiedziała się ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------
  4. To zapytaj się jeszcze gościa a jak się Żanecie spodoba to zamawiajcie
  5. lipa jak c**j A wy może się skusicie http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=231617
  6. co tu taka bieda
  7. Sobotnia mała trasa Elbląg - Lębork 5,6 średnia prędkość na 310 km wyszła mi 74 km/h . Ja mile zaskoczony bo ostatnie parę miechów po mieście się kulałem i spalanie było 8 l
  8. Tak w Calipso za***ista miejscówka . Powiedziałem instruktorowi że jestem pierwszy raz to oprowadził mnie po całym obiekcie i pilnował żebym jutro do pracy poszedł
  9. Dzisiaj był Elbląg za pół ceny , a kasy nie miałem i mogłem karnet za pół ceny wyrwać
  10. spadać Było zaj...... chyba se karnet jakiś kupie Tylko z drugiej strony nie wiem czy zgubie parę kilo bo koleszka z poprzedniej firmy gdzie robiłem wpadł z niespodzianką :kox:
  11. Kolega z pracy zaprosił bo dostał karnet , spróbuje jak się spodoba to zacznę regularnie chodzić z żonką .
  12. Ide pobiegać narazie na bieżni , złomu targać nie będę
  13. Dzisiaj ide pierwszy raz na siłke
  14. A jak będzier pogoda to możemy u mnie na ogrodzie spokojnie posiedzieć i do kibla blisko
  15. dawaj śmiało ja mogę być bez auta
  16. zdjęcie pożyczone bo mój tel ch.. fotki robi ale znajdę chwile to wkleję ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- http://www.youtube.com/watch?v=DrtrgJDnYoM&feature=youtu.be
  17. bym cię zawiózł ale baba nie chce jechać na zakupy do szadółek ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ---------- To maleństwo widziałem w porcie w Gdyni . Najlepsze to że jak się przestawiał na inne nabrzeże to gość se przed nim szedł z pilotem . Tu macie artykuł http://www.gospodarkamorska.pl/wydarzenia/nowy-samobiezny-zuraw-firmy-liebherr-w-mtmg---morskim-terminalu-masowym-gdynia.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.