Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
szit, a na forum nikt nie ma ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
w rozliczeniu musial bym auto zostawic
-
Spociki Łódzkie
no to lewy migacz bede mial bo ja prawego potrzebowalem, bosha
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
naturalne to ma pryszcze pod tapeta
-
Spociki Łódzkie
zona ice-t ma duze
-
Spociki Łódzkie
Kimi piekne te silikony masz w avatarku
-
Spociki Łódzkie
co do demotow wole te strone pornodemotywatory.pl
-
Spociki Łódzkie
Seba...z Ciebie zeby zejsc to trzeba 2x sie obrocic :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
czy jak wchodze do kogos na pejsbuku to on nie widzi ze ogladalem jego profil tak jak na nk ?
-
Spociki Łódzkie
dobrze nie miec babki
-
Spociki Łódzkie
nie wiem jak u Ciebie ale u mnie juz nie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
pozamykali mi sklepy to herbate zaczalem pic
-
Spociki Łódzkie
ale nie doluj juz nas, wystarczy ze w pracy siedze[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 12:01_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
Seba ale nie oszukujmy sie prawy pas jest u nas szybkim pasem
-
Spociki Łódzkie
na milionowej robie ale jezdze kilinskiego :gwizdanie: moze nie jezdze wg przepisow ale na pewno sie tym nie chwale. najbardziej mojej rodzinie podobalo sie jak wjechalismy do czech... bylo 30 a ja jechalem 25 bo mnie tak nastraszyli w polsce i fakt faktem, godzina 3 rano a paly czekaly na 30 i POLAK potrafi
-
Spociki Łódzkie
ale na rydza 30 jest tylko dla ciezarowek raczej ;p
-
Spociki Łódzkie
no chyba ze tak jak z zydami - 6 na siedzenia reszta do popielniczki :polew:
-
Spociki Łódzkie
bo ludzie nie maja kufa pomyslu na jazde jak sie na niektorych patrzy. a rano to juz wogole
-
Spociki Łódzkie
Sebciu to kliknij kup teraz
-
Spociki Łódzkie
sluchaj no mozna do stajni do nas ale zamarzniemy
-
Spociki Łódzkie
mozna by ale nie na dworzu :gwizdanie: jak bylo cieplo nikt nie chcial ehh :}
-
Spociki Łódzkie
uu ktos czuje sie zgwalcony ?? :gwizdanie: