Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie robia asfalt, niech ich szlag.... a najlepsza sprawa mi sie wczoraj podobalo bo z wawy lecialem do strykowa. wracam do lodzi a tam korek od swiatel od koszciola do ronda na wjazd autostrady... masakraaaa bez gazety nie wsiadac do auta
-
Spociki Łódzkie
Sebus jak Ty z wawy jezdzisz, ja wczoraj stalem 30 minut w nadarzynie
-
Spociki Łódzkie
myslalem ze w wekend nie musze sie golic a tu :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Chcesz to podjade po CIebie a wrocisz z Misiami
-
Spociki Łódzkie
yy to kto pisal ze to zle miejsce bo ja juz sie zgubilem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jak nie spam to opowiadanie, kufa.......najwyzszy czas sie wypisac z listy
-
Spociki Łódzkie
dajesz rade sam
-
Spociki Łódzkie
uscisle troche ;P raczej jest to byle wysypisko i jak dla mnie boisko do pily, siatki, sloty do pingla i miejsce na samochody to fajna miejscowka [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 11:24_________________________________________________Ci co byli to wiedza :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no problem jest w tym ze jeszcze nikt nie potwierdzil czy nas tam wpuszcza, zawsze jest opcja kolo bylego wysypiska tam gdzie mielismy jedynego grila
-
Spociki Łódzkie
jeszcze nie wiadomo czy nas wpuszcza :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
maly Ty robisz ten hotel kolo mojej tyry ?? bo jakas podobna niunia stoi
-
Spociki Łódzkie
tiaaa.... albo sie spijesz albo Ci spodnie spala
-
Spociki Łódzkie
a myslalem juz ze pierwsza bedzie Madzia na ogladanie podwozia
-
Spociki Łódzkie
klucze sa garaz jest tylko czy alkoholu starczy :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
KIMI moja mloda sprzeda Ci seja ze znaczkiem audi. Za 4,5 tysia
-
Spociki Łódzkie
ogladalem ostatnio program jak wymieniali, to jakas paranoja proscizny[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 14:12_________________________________________________poza tym teraz sa takie mechaniki ze jak pojedziesz z reklamacja to nie jego wina bedzie
-
Spociki Łódzkie
dobra dobra a kiedy moj rozrzad robimy
-
Spociki Łódzkie
wiem, Ty pomozesz
-
Spociki Łódzkie
bede sie chcial pozbyc bo juz mnie znudzila, chce cos nowszego tylko zal bo wszystko wymienione co mozna bylo
-
Spociki Łódzkie
kufa jakie tanie te furgony, nie mam nawet co swojego sprzedawac. lepiej jezdzic do upadlego
-
Spociki Łódzkie
ehh odliczanie... za 7 godzin i 30 minut wychodze z pracy
-
Spociki Łódzkie
o ludzie... chwile wlaczylem gre a tu nie moge odnalezc ostatniego posta problem z manu w sobote jest taki ze sa nocne zakupy i bedzie w huuuuu aut
-
Spociki Łódzkie
mamy nadzieje ze nie doczyta tego Jezyk a zimowki mam wezsze
-
Spociki Łódzkie
chyba w dojazdowce