Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Seba ma chyba 225 ja tylko 205 ehh zima idzie i letnie wydatki trzeba. Bart jak znajdziesz cos madrego to mow tylko nie za 300 od sztuki.
-
Spociki Łódzkie
a kiedy do lodzi wpadasz :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
znalazlem uzywki http://allegro.pl/205-55-16-uniroyall-rain-expert-7-9mm-myslenice-i1254775191.html
-
Spociki Łódzkie
no jak bedziesz kupowal to za wieksza ilosc mozna ceny negocjowac [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 13:14_________________________________________________jeszcze lepsza cena 380 za sztuke
-
Spociki Łódzkie
Poczekam jak sobie kupisz a potem do Pata uderze :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 13:11_________________________________________________a no i obiecalem ze letnie felgi sobie odswieze, tylko nie wiem gdzie moze ktos poleci ?
-
Spociki Łódzkie
kufa... kamienie wrzuc do bagaznika nie dam tyle kasy szczegolnie ze musze kupic 4
-
Spociki Łódzkie
prosze Cie 260 za sztuke czemu az takie cudo wymysliles ?
-
Spociki Łódzkie
a powiedzcie bieznikowane jest sens czy nie ? bart jakies znizki ?
-
Spociki Łódzkie
nie najlepszy chyba moment ale musze sie rozejzec za letnimi oponami. jak myslicie beda tansze na zime ?
-
Spociki Łódzkie
ale mam ochote na zamkniecie sezonu grilowego
-
Spociki Łódzkie
grila w lesie lagiewnickim
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to jednak na tulipanie
-
Spociki Łódzkie
duzo takich nie jezdzi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a no to podjedziemy z mloda. na gale na dworzu sie nie pisze
-
Spociki Łódzkie
kufa napisalem ze spot w niedziele ale czy na pewno bo nie chce mi sie przebijac przez te strony spamu :wallbash:
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
mamy dosyc spamu
-
Spociki Łódzkie
a gdzie na siebie weszliscie ? bo ja tez bym chcial wiedziec z kim tu sie mowi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
co do Aś .... nie jestem zaineresowany
-
Spociki Łódzkie
nie strasz..... straszymy na spotach tylko :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
spotow lodzkich nie ma a kazdy chce pogadac
-
Spociki Łódzkie
powiedz ze grzyby na orliku rosna :gwizdanie: