Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
kufa.... ps sie zatrze
-
Spociki Łódzkie
tia i podgrzewana murawa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ni kuta. przyjechac moge o 18 ale nie poswiece sie na granie na powietrzu, jeszcze o 18 jak o 18:30 sie ciemno robi
-
Spociki Łódzkie
ale na dworzu gdzies ?? bo ja jestem kaszlacy i nie moge sie pozbyc od piatku poprzedniego
-
Spociki Łódzkie
ja sam w polowce przyciemnialem, a przy policji zrywalem
-
Spociki Łódzkie
a cos wiadomo na temat sali na gale ?
-
Spociki Łódzkie
ja na bialo dach
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
brydz moze byc ;P kregle w prestizu tez ;p chust mozemy nawet na bilard ostatnio nawet kupilismy z mloda paletki do ping ponga full wypas i wszystko kufa lezy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to zalatwiajcie ja jestem na tak jakby byla siatka to mloda moja by chciala pograc :}
-
Spociki Łódzkie
ja i pewnie kumpla jeszcze wezme
-
Spociki Łódzkie
moze byc i zgierz ale zeby troche kosci poruszac
-
Spociki Łódzkie
zawsze mozna jeszcze w verze ale kosztow nie znam
-
Spociki Łódzkie
troche za browarem, przed szpitalem msw
-
Spociki Łódzkie
ostatnio wynajmowalismy na pomorskiej, 100 chyba za godzine byla
-
Spociki Łódzkie
kurcze, ale mogli bysmy sobie raz w tyg wynajmowac sale i popykac w siate albo w gale przy okazji jakies piweczko :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no przecie mowa byla o niedzieli
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze 35 minut .... ahhh
-
Spociki Łódzkie
ale "plum" pogoda
-
Spociki Łódzkie
Bolec, stolec (znowu sie przewija), kolec ....
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
masz pamiec do ksywek... musze przyznac
-
Spociki Łódzkie
Tom mysle, ze pania spod Piotrkowa trzeba zaprosic ponownie
-
Spociki Łódzkie
oj nie obrazaj sie nie masz czego, nie przestraszymy jej :gwizdanie: