Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ale te 2 koszulki to dla mnie
-
Spociki Łódzkie
oj tam chociaz idzie sie odnalezc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja wiecej nie ale dowiedz mi sie koszta bo jedna bedzie dla mlodej :>
-
Spociki Łódzkie
jak sie nie ma co robic to sie robi co jest do roboty
-
Spociki Łódzkie
maja rozmach sqr.... :gwizdanie: jak tam Tom Pani w remoncie pomogles ?
-
Spociki Łódzkie
mozesz jedna nawet ale zrobienie sita bodajze 50 zl
-
Spociki Łódzkie
nie to ja moge albo sitem albo plastizolem no i haftem ;p
-
Spociki Łódzkie
tez sie moge u siebie dowiedziec jakie koszta
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja probowalem ale jestem widac za kiepski jesio. za takie koszulki chcieli w cro po 150 zl ;D
-
Spociki Łódzkie
uu to wrzuce Ci 2 koszulki bys zobaczyl czy da sie wyciagnac fote i przerobic
-
Spociki Łódzkie
fajne foty cholera
-
Spociki Łódzkie
jak patrze na te fury to jedno mi sie na jezyk patoczy..... trzeba nowsza a4 kupic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hafciki sie podobaly :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
alez tu bedzie cisza.
-
Spociki Łódzkie
dobrze ze w czas sie wycofalem bo musial bym watroby do przeszczapu szukac dla siebie i aski
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no to chopaki nie zrobcie wstydu :gwizdanie: Bart... wolniej a dluzej :polew:
-
Spociki Łódzkie
troche poplamiona ale niech bedzie ze wyprana
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tyy to dawaj ta wejsciowke i tak cie nie bedzie :P:P na ten wekend ??
-
Spociki Łódzkie
o jaaa.... i znowu na mnie bedzie :polew:
-
Spociki Łódzkie
mam bluzy[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 13:03_________________________________________________Bart fochu bedziesz po nia dzis ?