Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
50 ziko mi wyliczyli za obie bluzy. zrobione sa. dzis powinienem miec.
-
Spociki Łódzkie
a kiedy moj rozrzad ??
-
Spociki Łódzkie
u widze ze dzis nie tylko moja miala, tak sie zakrztusila ze myslalem ze cos gubie po drodze ;D
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
kufa ja doczytalem ze znalezc wtyczke i podlaczyc diode zeby migala.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 23:21_________________________________________________Pijany mąż wraca do domu. W drzwiach stoi żona i mówi: - Ja z tobą nie wytrzymam! Pytam: będziesz jeszcze pił? Mąż: - Ale kochanie... Żona: - Będziesz jeszcze pił? Mąż: - Ale kochanie... Żona: - Będziesz jeszcze pił?? Mąż: - no dobrze, polej.- Spociki Łódzkie
eee... bo dam mlodej twoja bluze i hafta walnie kolorowego [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 14:11_________________________________________________Bart wiesz moze czy pod mazde 626 da sie podlaczyc kompa tak jak u nas vaga ?- Spociki Łódzkie
juz jestem ;D twojego lacha mam jeszcze w aucie i kilka frytek [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 11:08_________________________________________________ale cisza ja pitole- Spociki Łódzkie
przyjalem, dzisiaj powinienem dac na srode postaram sie zeby bylo- Spociki Łódzkie
kolor nitki bialy ?- Spociki Łódzkie
Bart gdzie ten haft ? najlepiej by wygladal na rekawie ale sie nie da cholera. przod czy plecy na srodku ?- Spociki Łódzkie
balwan jestes tak ja spic i jeszcze dolewac. ehhhh mialem Cie za normalniejszego [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 14:40_________________________________________________Tomcio, wyscigi listonoszy na rowerach byly w lowiczu- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
o kufa, wrocilem do zywych- Spociki Łódzkie
zmien w koncu dziewczyne- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
u to wiewior nie pojedzie bez pica- Spociki Łódzkie
ale bylo widac ze leci jakby dym. sie posralem- Spociki Łódzkie
szukaj linku kilka stron wczesniej ;P ktos o podobnym glosie jak twoj nagrywal film spod krzyza Bart.... padal deszcz jade na klimie.... to normalnie bylo widac jak powietrze zimne leci, czy to normalne ??- Spociki Łódzkie
ludziom spod krzyza nic nie mowimy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
a co to ma byc za impreza ?? bo jak wiejska to czy widly brac :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
dopra o ktorej i gdzie ? u ciebie mamy byc ? tylko czy maly jedzie- Spociki Łódzkie
a stroje galowe ?? bo my bedziemy ze slubu wiec.... ja w gangu :P:P Eva..... kochamy Cie- Spociki Łódzkie
no to niech sie umawia ze mna [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 23:35_________________________________________________a co ma byc i czy alko brac wlasne i czy spodnie dziurawe mam brac- Spociki Łódzkie
ale do Ciebie mamy jechac ?? bo jak tak to wezmiemy malego z ewa ale ewcia prowadzi spowrotem- Spociki Łódzkie
o 17 idziemy na slub potem jestesmy wolni - Spociki Łódzkie