Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
lol prawie jak na lodzkim zlocie
-
Spociki Łódzkie
tylko ciekawe czy z jednego dystrybutora
-
Spociki Łódzkie
uu to jakas goraca 16 :polew: oswieccie mnie skad kufa taka cena http://moto.allegro.pl/item960841514_nowy_przegub_wewnetrzny_do_audi_a4_b6.html
-
Spociki Łódzkie
fuj :gwizdanie: czyli nie poznales swojego drzewa
-
Spociki Łódzkie
foty foty lasek
-
Spociki Łódzkie
"Pat" pisal smsa czy bede ale czy dojechali nie wiem :}
-
Spociki Łódzkie
moze spot im sie przedluzyl
-
Spociki Łódzkie
ja dzis nianka jestem, nie wiem do ktorej tylko
-
Spociki Łódzkie
ja sie miewam dobrze
-
Spociki Łódzkie
kufa, jak mi sie nic nie chce
-
Spociki Łódzkie
mlodej sie bajka przypomniala i mowil wklej wklej... :polew:
-
Spociki Łódzkie
tu masz Klysek :polew: :polew: :polew:nie moja wina mloda kazala wrzucic :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a moze pod manu ?? :>
-
Spociki Łódzkie
powiem tyle... sezon grilowy uwazam za rozpoczety
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
poczekaj az rusza sie naklejki bedzie tloczno
-
Spociki Łódzkie
o prosze chociaz macie pogode dobra ?
-
Spociki Łódzkie
u mnie juz odkurzone... ale czy myc jak jutro ma deszcz padac
-
Spociki Łódzkie
mozesz mi fure umyc
-
Spociki Łódzkie
jak to kufa...... wiedzialem.... w piatek nie dochodza listy w sobote tez nie... i tylko strajkuja
-
Spociki Łódzkie
dobra sciema pol sukcesu
-
Spociki Łódzkie
ja teraz mam 205... ale to pogadamy life :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja tez, i widze ze na nastepny sezon musze cos wykombinowac
-
Spociki Łódzkie
a kratke masz, a szyby przyciemniles
-
Spociki Łódzkie
to powiem jak bedzie za pozno udanej zabawy i dobrze reprezentuj nasze miasto