Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Brodziach ... mam brac flaszke na nocny
-
Spociki Łódzkie
no troche sie slisko zrobilo
-
Spociki Łódzkie
chyba mi sie nie chce tu byc
-
Spociki Łódzkie
i check sie nie zapali bo nie ma szkoda tylko ze tak niszcza lasy ---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:33 ---------- http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qynj64_AHIY poleglem
-
Spociki Łódzkie
ale masakra....nie moge sie odnalezc
-
Spociki Łódzkie
ja bym chcial a6
-
Przerwa w dostępie do forum
to niezle nas urzadziles :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
przygarnij kropka
-
Spociki Łódzkie
"W A2 jak otworzycie gril to po bokach są takie dwa kołki trzeba je odbezpieczyć maska idzie lekko do góry i pociągamy do siebie ! Tylko mała uwaga maska nie posiada zawiasów i zdejmujemy ją całą.Niepotrzebne są do tego żadne komputery czy specjalistyczne narzędzia :D" a tak znalazlem na forum
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nastepnym razem ide bez baby albo z obca
-
Spociki Łódzkie
myslalem, ze sama da rade no ale sila wyzsza :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
musialem zwloki dotransportowac do domu :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Marcin moje zimowki tez do prostowania, bankowo jedna bo prostowalem podnosnikiem :> dj mozesz samochod zostawic u mnie.
-
Spociki Łódzkie
dj wez podjec po brode i wpadajdzie
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: my z mloda juz oprozniamy cytrynowke :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Tomek to my bedziemy pod saspolem [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 16:59_________________________________________________http://img829.imageshack.us/img829/2007/alicja2maly.jpg do 22 wszyscy free
-
Spociki Łódzkie
ale On chce twarog z gownem
-
Spociki Łódzkie
to ladnie ten twoj byl rozsypany ze kupujesz troche nowsze auto
-
Spociki Łódzkie
jak zrobimy o 8 rano spota bedziemy z imprezy isc
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
kurcza dzis witalij walczy, o ktorej ta impreza ma sie zaczac ?