Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/limuzyna-j-kaczynskiego-i2040967209.html?source=pr fure sprzedam
-
Spociki Łódzkie
Remek mam uzywana choinke zapachowa nie chcesz moze ? w audi wozona :polew:
-
Spociki Łódzkie
tylko do smieci
-
Spociki Łódzkie
no to wspolczuc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
bez szans na kolor
-
Spociki Łódzkie
damn dopiero zobaczylem ze od 2008 roku jestem na forum i tylko 22 wiadomosci niby :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale mozna jedna osobe zabrac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i 40 w kieszeni :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
i Klysiu klubowicz :polew:
-
Spociki Łódzkie
buhehe skladek klubowych juz nie ma a ceny nadal dla plebsu i dla lepszych
-
Spociki Łódzkie
http://www.youtube.com/watch?v=oGTU7q6B8rY&feature=share ja pierdziu
-
Spociki Łódzkie
Remek w sumie nie wiem czy jest bo wczoraj sie spotkalismy przy gokartach :>
-
Spociki Łódzkie
http://otomoto.pl/chevrolet-inny-zlomek-auta-cars-C22274897.html ja pierdziu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
buuu ja tez od poniedzialku do pracy ;(
-
Spociki Łódzkie
szybko Cie wymoderowali Smolu :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
taa.... ale ja u chirurga nie mialem odwagi usiasc na fotelu
-
Spociki Łódzkie
ta do mikrofonu
-
Spociki Łódzkie
kurcza, Seby nie ma, to nie ma z kim pogadac
-
Spociki Łódzkie
ja mleczaki mialem rwane na chirurgi w wamie wiec mam uraz a z checia bym sie pozbyl 8
-
Spociki Łódzkie
3 rok sie zbieram ;(
-
Spociki Łódzkie
zazdroszcze odwagi. bolalo ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no czekasz na pytanie, a Tomku co sie stalo
-
Spociki Łódzkie
a inne materialy pikowane ?