Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Bruno, wez sie odezwij do mnie jak bedziesz mam sprawe :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i jak nie ma Dja to nagle sie pojawia
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dla bruna na check engine bo sie wylaczyl :polew:
-
Spociki Łódzkie
przyjme kazda sume od was
-
Spociki Łódzkie
na pewno nie ja
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to Bart przy okazji. bo moze na prawde nie dojade :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
postaram sie ale nie obiecuje, na ta chwile musze jakos po auto do aski jechac nie mialem mocy wczoraj i nie wiem czy mam ja dzis
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
zyje...jak mozna to tak nazwac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
my gdzies na miasto z paczka idziemy okolo 20 leziecie z nami czy sami ?
-
Spociki Łódzkie
Klysiu co jutro robicie z Grusia ?
-
Spociki Łódzkie
ta 4 jakie ma wymiona
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja sie nie powtarzam- Spociki Łódzkie
Kanu - 100 lat Dj dowiadywales sie ceny tulei ?- Spociki Łódzkie
a Iza czyta :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
za dlugie to zdjecie bo trzeba przewijac :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
hahah Seba wroc !!- Spociki Łódzkie
ufff wahacze od seby pasuja :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie