Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
a o ktora kwestie chodzi ?
-
Spociki Łódzkie
jaki stanowczy moze tylko nowych nie umiescimy na filmie po prostu
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:polew: Ty jutro siedzisz w domu ? bbo moze mi sie uda z tyry o 14 wyrwac to zabral bym Ci ten smietnik z garazu
-
Spociki Łódzkie
hahahahhah ten bialy tez zdechl ?????
-
Spociki Łódzkie
szybkosc to chyba marcin raczej, a mnie nie potrzeba wiec bede sie przygladal i nie musze auta myc
-
Spociki Łódzkie
a zostawiles u dja czy zabrales ?
-
Spociki Łódzkie
ehhh ale piz*owaty bramkarz barcy a silnik pod spodem tez myliscie ?? ja nie moglem dzis byc jutro tez nie bo Bartosza
-
Spociki Łódzkie
spalony kuffaaaa
-
Spociki Łódzkie
o_O lubie ;d tylko drogie kufa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jakie moga byc koszta wyswietlacza temperatury do licznika ?
-
Spociki Łódzkie
trzeba bedzie wczesnie ze swieconka isc
-
Spociki Łódzkie
a ja dzis rezalem okna w pokoju :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no Iza mowila ze wolala auto przed wymiana
-
Spociki Łódzkie
a mi sie nie chce isc kanapek zrobic do tyry :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
woo kufa.... podsufitka zalozona.... tylko jeden plastik dotknalem i go polamalaem :polew: Dj.... dzienx astra byla ciezka
-
Spociki Łódzkie
to takie wzmocnienie ze jak ktos inny jedzie Twoim autem to obrazen ma -10%
-
Spociki Łódzkie
ja chetny ale wbijaj sie na gg
-
Spociki Łódzkie
no ale nie za 90 zl
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
i uzywac kremu od Kimiego- Spociki Łódzkie
usmiechac to sie zawsze mozesz- Spociki Łódzkie
u Tomka to trzeba kozystac- Spociki Łódzkie
ale gdzies od 4 minuty- Spociki Łódzkie
tylko tak jak mowie troszke przyspieszyc trzeba bo tak to sie dziwnie ciagnie ale remix jak dla mnie miazga - Spociki Łódzkie