Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
od 2 minuty mozna wykozystac[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 00:02_________________________________________________tylko przyspieszyc na mikserku
-
Spociki Łódzkie
byle w czerwone audi
-
Spociki Łódzkie
trzeba zweryfikowac nagrania [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:35_________________________________________________a moze pioseneczke klubu audi zarzucic
-
Spociki Łódzkie
no coraz bardziej Cie lubie :>
-
Spociki Łódzkie
sunrise sie przypomina
-
Spociki Łódzkie
dj.... lubie.... widac ze grasz badz grales na dyskotekach...moje klimaty :0[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:23_________________________________________________Drag on - Tell your friends to na prezentacje na postoju nawet fajny kawalek
-
Spociki Łódzkie
tylko ze trzeba by wyskoczyc na takie zdjecia na autostrade
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
4 osiemnastki tylko w moim samochodzie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tylko ze my nie mamy takich aut, kto by chcial moja padline ogladac
-
Spociki Łódzkie
kurcze brakowalo tylko roweru palacego gumy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Fela -- Probably fastest 1,6 in the A4-klub tego na pewno :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja wezme pikusia od Asi
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie byles straciles wyscigi na 1/4 mili :polew: a no i Tomek zaparkowal w koncu na parkingu :polew:- Spociki Łódzkie
dzis mozna by bylo na lanosie- Spociki Łódzkie
stawialo sie na koniki :polew:- Spociki Łódzkie
znowu Ci kliknalem- Spociki Łódzkie
bylem, a Ty jestes duzy wiec liczony za dwa :gwizdanie: i o co kufa chodzi z tym pokerem, przyjalem juz zaproszenie- Spociki Łódzkie
to flaszke przywiez dla kazdego :gwizdanie: Ciebie liczymy jako 2 nieobecnosci- Spociki Łódzkie
jak przyjada Ci co liczyli to powiedza ale sporo- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a Ciebie nie bylo na zlocie :gwizdanie: - Spociki Łódzkie