Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to skad 5 kola :-P 60 cali.... na przeciwko w bloku bym zawiesil i ogladal hahaha
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no musze cos napisac bo znowu gada do siebie :-P- Spociki Łódzkie
no właśnie tłoki też na dół jako nogi- Spociki Łódzkie
fakt ze podstawka sie rzuca po oczach i nie pasuje do niczego nawet wzorem - nie moze być bez ??- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja mam lg z 3d - jedno co mnie denerwuje to ze nie mozna nazwac sobie programow, w samsungu, ktory stoi u mnie mozna oba działają rewelacyjnie lg - tansze- Spociki Łódzkie
jak reklamowy to nie musi być tv tylko monitor choć nie wiem co tańsze- Spociki Łódzkie
Seba jak konik ?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Sebuś żółtego konika opierdzielileś wektorek na koszulkę czy nie ?- Spociki Łódzkie
i nic nie pisal ehhhh- Spociki Łódzkie
standardowe pytanie nie potrzebuja jeszcze kogos- Spociki Łódzkie
koniec niedzieli byl kiepski ale poniedzialek luzik- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jakieś foty prawdziwej zimy- Spociki Łódzkie
a mnie a mnie ??- Spociki Łódzkie
Kasia niech pomasuje- Spociki Łódzkie
kurfa....umarłem, mnie na bank nie będzie- Spociki Łódzkie
hyhyhy.... są wypolerowane ciekawe jaka ekipa dziś będzie- Spociki Łódzkie
Andrzeju nie martw sie ..... a liczyłem, że wygra