Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
juz szuka auta dla siostry
-
Spociki Łódzkie
Toy Truck Pulling a Car
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ta to ferrari to najslabsze auto chyba
-
Spociki Łódzkie
dzis na bemowie na 1/4 mili startuja
-
Spociki Łódzkie
no my tez bedziemy co do mycia silnika bede mial karchera teraz tylko zrodlo z kranem potrzebne :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
oj Michu bedziemy sie pocic
-
Spociki Łódzkie
ale mam lenia... wstalem niedawno :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no ja jutro moge byc ale nie mam jeszcze jej ale moge podjechac omowic mycie silnika [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 23:36_________________________________________________no i chcialbym golabka na szybe :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
czy jakbym zakupil podsufitke ktos mi pomoze ja zamontowac ??
-
Spociki Łódzkie
to jakby co u mnie na myjni powiedzieli mi 80 zl dla jednej osoby, wiec jak bedzie nas wiecej moge podjechac i sie dowiedziec
-
Spociki Łódzkie
mam cos dla coreczki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kimi z czajnika
-
Spociki Łódzkie
uhuhuh bedzie ciezko
-
Spociki Łódzkie
kolo 5 na pewno
-
Spociki Łódzkie
zlicz od czasu jak napisales info :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a ja dostelm pismo 14 dniowe a w tym samym czasie dalem pismo zeby odsetki mi wyplacili tez wiec czekam jak dostane kase daje pismo o wiecej lubie Dj a powiedz mi, Ty w domku mieszkasz ?? bo moze bym wzial ze soba karchera gdybys mial wyjscie na wode gdzies
-
Spociki Łódzkie
ja odme wymienilem ale rzucisz okiem z krzyza :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 19:48_________________________________________________ :polew: :polew: nie moglem sie powstrzymac [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 19:49_________________________________________________a jak wogole sprawa ze znakiem ?
-
Spociki Łódzkie
dzis od gory podczyscilem troche zeby zobaczyc czy z uszczelki leci ale musze dol wyczyscic zeby zobaczyc skad olej wali wiec pisze sie na srode
-
Spociki Łódzkie
tylko ze ja do 17 w pracy
-
Spociki Łódzkie
no to poprosimy o podsumowanie tej uslugi :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 17:33_________________________________________________Dj nie masz miejsca gdzies kolo siebie zeby silnik umyc ?
-
Spociki Łódzkie
tooo moze jutro na spota przyjechac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no to juz 4 osoby sa. po 60 od wszystkich foteli, jak ktos chce wiecej inaczej sie umawia
-
Spociki Łódzkie
Dj chcial z tego co kojaze czy tak jego kolega jakis
-
Spociki Łódzkie
ja chce tylko fotele przod i kanape tyl, jak ktos ma ochote sie zebrac jestem jak najbardziej za mi za ta usluge policzyli 80 zl