Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

The Viru5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez The Viru5

  1. Taki komplecik będzie pasować do mojego auta? Tarcze - Ferodo DDF1706 Klocki - Ferodo FDB1717 Czy może znajdę coś lepszego na przód do 400 zł.
  2. Witam. Jaki zestaw polecacie do A4 B6 AVF do 400 zł na przód i jaki płyn hamulcowy wybrać?
  3. z trybem awaryjnym nie mam problemu tylko z szuraniem po zdjęciu nogi z gazu i właśnie szukam gdzie może leżeć problem. Na postoju podczas gazowania przy zdjętym wężyku od podciśnienia z gruszki problem z szuraniem znika i nie wiem gdzie szukać przyczyny czy to gruszka czy turbina:/
  4. a czy sztanga na moim filmiku nie podnosi się zbyt wolno i czy działa ona dobrze (czy można stwierdzić że są zapieczone kierownice w turbosprężarce)?
  5. Witam. Chciałem się dowiedzieć czy tak powinna pracować sztanga gruszki jak na tym filmie? https://youtu.be/06_RCRzNemY
  6. Czy napinacz z AWX będzie pasować do AVF? (wygląd ten sam)
  7. a jakiej firmy polecacie rolkę napinacza i sprzęgiełko alternatora? Chodzi mi o najlepszą opcje.
  8. Witam, a czy oprócz tego sprzegiełka polecacie wymienić profilaktycznie jeszcze jakieś rolki? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  9. Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy to już końcówka koła dwumasowego. Objawy: - gdy auto stoi w miejscu na biegu jałowym bardzo delikatne prawie nie wyczuwalne buja autem - gdy dodaje gazu na biegu jałowym tak do 40 tys obrotów, puszczam gaz i obroty spadają, to mniej więcej w okolicach 17-19 tys. obrotów słychać takie metaliczne jakby obcieranie - podczas jazdy przy obrotach 17-19 tys. gdy wciskam dynamicznie sprzęgło słychać i jest wyczuwalny metaliczny dźwięk (głośniej niż na biegu jałowym) - przy gaszeniu buja autem - jakiś ponad rok temu przy przyszpieszaniu na piątym biegu auto jakby nie miało mocy i było słychać jak by ktos walił młotem o silnik Audi A4 B6 AVF 2003
  10. zauważyłem właśnie że łapy się różnią, nie przeszkadza to w zamontowaniu? ;p i wydaje mi się że z B6 jest troszkę większy.
  11. Ten pod linkiem będzie z B7 i czy wygląda na oryginał? http://allegro.pl/audi-a4-podlokietnik-8e0-i1546859577.html
  12. Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś różnica miedzy podłokietnikiem (Oryginalny) z Audi A4 B6 a B7 który bardziej wytrzymały i lepszy, bo z wyglądu podobne choć nie te same. Pozdrawiam.
  13. Witam, w mojej A4-ce jest tak że jak puszczam gaz (na 3,4 i 5-tce przy 2tys. obr.) czuje delikatne drapanie. co to może być?
  14. ernius wielkie dzięki za odpowiedź ... a wiesz może czy da się to jakoś włożyć s powrotem i w jakim miejscu ma się to znajdować?
  15. Witam. Dzisiaj wymieniałem filtr kabinowy i gdy wyciągałem tą pokrywę wypadło mi coś takiego i nie wiem gdzie to ma iść s powrotem ;p Macie też takie coś to jest taka guma... zdjęcie poniżej (to co na feldze) Pozdrawiam.
  16. Witam. Jak narazie jestem w trakcie poszukiwań Audi-ka i mam dylemat, albo A4 [b6] lub A6 [C5] 1.9TDi 130km. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.