Treść opublikowana przez Arturinho1992
-
Jaka aktywna piana i szampon?
to poleć coś dobrego ?
-
Jaka aktywna piana i szampon?
miałem szampon carbon collective jest całkiem spoko ale nie za tą kasę, jeśli ktoś lubiał lusso auto bathe to jest to całkowicie inny produkt rozumiem, że produkt nie jest wart swojej ceny ?
-
Jaka aktywna piana i szampon?
miał może ktoś kontakt z firmą?? : Carbon Collective szampon : Carbon Collective lusso shampoo pianka : Carbon Collective satsuma snow foam
-
Moja Strefa Blasku :)
jestem pod wrażeniem, perfekcyjnie wykonana praca
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
wielkie dzięki mam nadzieje, że teraz będzie wszystko ok
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
a dokładniej? jakieś szczegóły ?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
czyli bez problemu mogę podmienić swój moduł tym 8E0 959 433 AJ ?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Panowie i Panie kiedyś już tu bylem i pisałem, lecz niestety muszę odświeżyć swój temat, ponieważ jestem już bezsilny i o parę stówek w portfelu chudszy.. Posiadam zepsuty moduł 8E0959433AB który w znalezieniu jest niemiłosiernie ciężki, wiec kupiłem o oznaczeniu AC który okazał się wadliwy, potem kolejny tez wadliwy. I teraz mam okazje kupienia modułu z końcówka AJ tylko tam jest opcja z podświetlaniem nóg, i czy jak bym go zamontował to wszystko działałoby bez problemu bez żadnych przeróbek i dodatkowych kosztów? szczególnie chodzi mi o otwieranie samochodu z pilota, bo niestety z tym modułem wadliwym który kupiłem jest to możliwe tylko poprzez kluczyk. Podsumowując wszystko chciałbym się dowiedzieć, czy moduł 8E0 959 433 AJ będzie idealnie pasował do mojego auta ? z góry dziękuję i pozdrawiam
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
wielkie dzięki
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam Panowie i Panie mam mały problem z modułem komfortu, a dokładnie po zamknięciu samochodu, po jakimś czasie samoczynnie włącza się alarm, a gdy otwieram tylna klapę lub prawe drzwi, robi sie choinka z kierunkowskazów i oświetlenie wewnątrz auta zaczyna przygasać i migać ;/ moduł w mojej audi to 8E0959433AB który jest trudno dostępny, pytanie czy mogę go zamienić na 8E0959433AC ?
-
Polecane opony zimowe
sporo ostatnio czytałem tych wszystkich opinii i naprawdę mało ludzi piszę o Michelin Alpin 5 205/55R16 które zamierzam kupić na tegoroczną zimę. Co o nich myślicie, sądzicie, czy warte są wydania 1400 zł ?
-
Pioneer-avh-6300bt - opinie
grać, na pewno będzie grało, ale raczej wizualnie d*py nie urywa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Obecnie jestem w fazie poszukiwań swojego pierwszego auta, a mianowicie Audi A4 B6 w benzynie. Tu biorę pod uwagę 2 jednostki 1.8 turbo(150km), lub 2.0 (131km). Odrazu po zakupie chciałbym dostosować autko do swoich upodobań, dużo cennych informacji już znalazłem na tym forum, mam nadzieje ze i ja w przyszłości będę mógł podzielić się dobrą radą i komuś pomóc Pozdrawiam