Treść opublikowana przez Arturinho1992
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dzięki Panowie?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie, komplet lema na przód w dobrej cenie, ktoś coś? pozdrawiam
-
Piękny tylni zderzak
Dzięki kolego? myślisz, ze cena adekwatna do tego zderzaka? Szkoda ze nie jest pod czujniki cofania. Pewnie troszkę roboty z tym jest.
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
Witam odświeże temat? poszukuje zderzaka ze zdjęcia, lub osoby która by mi wyrezała takie cudo do mojej audi a4 b6 w sedanie. Oczywiście nic za darmo. Mam nadzieje, ze są takie dobre dusze które się zajmują takimi rzeczami. pozdrawiam i czekam ?
-
Piękny tylni zderzak
Witam poszukuje zderzaka ze zdjęcia, przekładając internet nigdzie nie natrafiłem na ofertę kupna. Może ktoś posiada? lub wie gdzie mogę dostać takie cacuszko? dzieki i pozdrawiam
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
a już wtedy miałeś ten objaw ?
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
zgadza się.
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
a może zużyte, (krzywe) łopatki turbiny?
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Wymieniałem komplet sprzęgło + dwumasa, do tego poduszka skrzyni i poduszki silnika i też mi trzęsie budą przy gaszeniu i odpalaniu.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
a czego ? jeśli mogę wiedzieć.:)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Z przykrością muszę odradzić klocki oraz tarcze ATE na tył. Szukałem czegoś w miarę dobrego ze średniej półki. Dużo osób poleciło właśnie tą firmę, jednak w moim przekonaniu nie spełniają moich oczekiwań. Przy nawet lekkim do hamowaniu, jak już tył zaczyna łapać, hamulce zaczynają niemiłosiernie piszczeć. Jest to naprawdę donośny dźwięk, który irytuje i denerwuje Plus za wygląd, są pokryte środkiem zapobiegającym rdzewieniu, na prawdę estetycznie to wygląda. Pozdro
-
B6 DIVISION
Wymieniałem w AWX. Do zestawu sprzegła i dwumasy dorzuciłem jeszcze: - Uszczelniacz Elring - Poduszka LMI - tuleje ślizgową ( nie w każdym zestawie sprzęgła i dwumasy ona jest, wiec warto dopytać przy zakupie ) Po wymianie samochód jak nowy, w moim przypadku odczucia były kolosalne.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wiec jednak to nie jest mój wymysł, tylko słuszna sugestia Może w niedalekiej przyszłość, wrzucę jeszcze komplet innego producenta, względem dostrzeżenia jakiś różnic, którymi będę mógł podzielić się na forum.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Bardziej czytałem ten temat niż się w nim wypowiadałem. Jednak teraz już, po przetestowaniu wahaczy z czystym sumieniem mogę polecić ''MS'' oraz ''Lemfordera'' Lemforder jest oczywiście fantastyczny, według mnie zawieszenie pracuje o wiele ciszej niż zawieszenie MS ale to jest wyłącznie moje spostrzeżenie lub moja chęć zobaczenia różnicy miedzy tymi produktami. Jednak po drodze po której się poruszam, mam tu na myśli niezbyt dobrą jakościowo drogę, w zupełności wystarczają MS. Są naprawdę solidnie i dobrze zrobione. Wytrzymują sporo km. no i oczywiście cena jest satysfakcjonująca. Pozdrawiam.
-
Zamienne numery kompresora klimatyzacji
ok. dzięki
-
Zamienne numery kompresora klimatyzacji
Wielkie dzięki kolego A czy sprężarki DENSO to nie jest oryginał audi ? Interesuje mnie jeszcze czy tylko ten jeden numer OEM podejdzie ? ( 8E0260805 ) Pozdrawiam
-
Zamienne numery kompresora klimatyzacji
Witam Posiadam kompresor klimatyzacji o numerach: 447220-8402 Pytanie brzmi, czy mogę je zamienić jakimiś innymi? Jeśli tak, to jakimi ? Pozdrawiam
-
Sprężarka klimatyzacji
Witam Podpinam się pod temat. Poszukuję numeru sprężarki/kompresora klimatyzacji do mojego auta : Audi A4 B6 1.9 TDI ( 130km) rok produkcji 2001 kod silnika AWX VIN: WAUZZZ8EZ1A047318 Pozdrawiam
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
cudo !! twoja praca, motywuje mnie jeszcze bardziej do pracy nad swoją B6
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Nadszedł w końcu ten dzień w którym umyłem autko szamponem carchem 1900:1. Trwało to tak długo z różnych przyczyn, a to brak czasu, a to zła pogoda, ale mniejsza o to. Dodam żę taką przygodę, jeśli to tak nazwać można, dopiero zaczynam, także nie miałem do czego porównać tego preparatu, ale wnioski jakie mi się nasuwają są naprawdę bardzo dobre. Szampon faktycznie daje dobry poślizg, bardzo dobrze domywa, autko po wyschnięciu wygląda bardzo ładnie. Osobiście kupiłem najmniejszy pojemnościowo i tak naprawdę za dużo go nie użyłem, spokojnie starczy na kilka takich operacji( w zależności jak bardzo bawisz się autkiem podczas mycia, ja obleciałem go chyba ze 3 razy i zużyłem ze 5 wiaderek wody z płynem, dodam że nie oszczędzałem preparatu ) Podsumowując na pewno poleciłbym ten produkt komuś takiemu jak ja, komuś kto robi to pierwszy raz bo wcześniej jeździł cały czas na myjki bezdotykowe. Tak jak powiedziałem, póki co nie mam jak porównać go z innymi środkami tego typu, ale na pewno będę kupował inne, będę testował i będę relacjonował
-
Jaka aktywna piana i szampon?
uwierz mi dobre chęci, pasja, tak jak mówisz wąż i wiadro, dobry płyn potrafią zdziałać cuda. Na pewno efekt będzie lepszy niż na myjkach bezdotykowych. Mi dzisiaj doszedł CarChem, dzisiaj wieczorem biorę się do roboty, dam znać jak efekt
-
Jaka aktywna piana i szampon?
ok dzieki i jakie wnioski? ludzie miło sie wypowiadają na temat tej firmy, zamówiłem, za dwa dni powinienem otrzymać paczkę, umyje, zobaczę, ocenie i napisze
-
Jaka aktywna piana i szampon?
ok dzieki
-
Jaka aktywna piana i szampon?
z tego co czytałem, to w jakimś tam stopniu można go uzyskać to ogólnie firma CarChem jest dobra i godna polecenia ? bo tak patrze to nawet sporo ciekawych produktów maja
-
Jaka aktywna piana i szampon?
cena nie jest aż tak tragiczna, jeśli faktycznie szampon jest dobry, a nadaje dobry połysk ?