Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stiwi50

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stiwi50

  1. A jest możliwe ze auto przez to ma jak by mniej mocy ? Słabo wkręca się na obroty ale głównie podczas pierwszych biegów ..
  2. Możesz mi napisac jak poprawnie wykonać ten log w Basic settings ? Zrobię go po wyczyszczeniu zaworu .
  3. Zrobiłem loga w basic settings ( chyba 04) i dałem grupę 003 a później wcisnąłem ten przycisk ON/OFF ,ale mozliwe, ze nie tak coś zrobiłem . Spróbuje go wyczyścić
  4. Wrzucam te logi . Nie wiem czy dobrze je zrobiłem ale mysle ze cos z nich wyczytasz . http://vaglogger.apphb.com/log/5d596aa182777c7290e68dc5 http://vaglogger.apphb.com/log/5d596ad182777c7290e68dc6
  5. Był spokój z błędem świec przez pół roku później znów się ponawiał . A log 003 basic setting mam zrobić na rozgrzanym ?
  6. Świece ze względu na ten błąd wymieniałem rok temu. A kod silnika to A4 B7 1.9tdi BKE 115 koni bez Dpf
  7. Witam o czym mogą świadczyć te błędy ? Po skasowaniu pojawiają się ponownie po przejechaniu kilkuset km . Dodam ze EGR ma dwa lata kupowany był nowy.
  8. Robione były uszczelniacze na pompkach( zmiana gumek ) . A na filtrze paliwa jest 6tys zrobione .
  9. Witam . Może mi ktoś rzucić okiem na te logi ? Problem polega na tym ze auto opadło z sił na 3 biegu ciężko dobić 4tys obrotów .. VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM
  10. Fido , dzięki za odpowiedz. Poszukam na Allegro jakis używanych dwóch opon215/50 17 . Założę na przód . I oby komfort był lepszy
  11. 215/50r17 mam z tylu założone , a na przód mam 225/45/17 . Wydaje mi się żeby lepszy komfort był to zamienić się z kimś na 16 cali 205/55/16 Chyba ze 4 takie same koła 215/50/17 zrobiły by różnice w komforcie . Ogólnie ciężko się kręci kierownica z porównaniu z zimowymi 195/65/15
  12. A co myślicie o 205/50/17 ? Chodzi mi o komfort .. mam teraz 225/45 i nie dość ze ciągnie po koleinach to jeszcze bardzo tłucze .
  13. Powiedz mi mogę tak jeździć? Będą jakieś objawy jak siądzie całkiem ? Muszę ją teraz wymienić czy mogę za jakis czas . Widziałem pompy na Allegro nie są takie drogie cena 270zl
  14. Zielony minerał tez miałem w Ręce taki sam kolor .
  15. Po rozgrzaniu silnika dźwięk ustał .. tylko na zimnym było to slychac . Dziwna sytuacja może któraś rolka wywalona po prostu.. na szczęście narazie tego nie slychac. Jak się uda klime włączyć to zobaczę czy będzie slychac znów .
  16. Dokladnie
  17. Ale to jest kolor zielony tylko oznaczenie 6161
  18. Czytałem różne opinie i niby ten syntetyczny ma coś na skład mineralnego .. najwyżej za rok wymienie go razem z olejem
  19. Zalałem płynem febi 6161 teraz czytam ze powinien być 6162 czy to prawda ? Niby ten syntetyczny a 6162 mineralny . Może się cos stać jak będę jeździć na syntetycznym ?
  20. Byłem u mechanika . przepłukalismy układ wspomagania , 2 litry płynu oryginalnego Febi , jak by troszke mniej chrobotało ( stary płyn to czarny żur.. teraz mam zielony czysciutki ) . Mechanik wspominal jeszcze o uszczelniaczu że mozna wlac z firmy Wings , mowił że miał taki przypadek i pomogło . Jego zdaniem te chrobotanie wydobywa sie z pompy wspomagania. BYć może zakladajac spreżarke z 3.0 A4 b6 audi , wymienili mi tez pompe wspomagania na jakis rupiec.. ;/
  21. BYć może zakladajac spreżarke z 3.0 A4 b6 audi , wymienili mi tez pompe wspomagania na jakis rupiec.. ;/
  22. Byłem u mechanika . przepłukalismy układ wspomagania , 2 litry płynu oryginalnego Febi , jak by troszke mniej chrobotało ( stary płyn to czarny żur.. teraz mam zielony czysciutki ) . Mechanik wspominal jeszcze o uszczelniaczu że mozna wlac z firmy Wings , mowił że miał taki przypadek i pomogło . Jego zdaniem te chrobotanie wydobywa sie z pompy wspomagania.
  23. Zmieniona sprężarka na te z audi a4 b6 3l latem . Kiedyś rozsypała mi się sprężarka moja oryginalna i oddałem do mechanika , powiedział ze zrobi ale nie znalazł używanej sprezarki do b7 i założył od b6 , na skutek czego jest dłuższy pasek wielorowkowy . Zalana została świeżym olejem i sprawdzana było z nią wszystko w porządku , latem super chłodziła .
  24. Sprzęgiełko koło alternatora jakis czas temu sprawdzałem było Ok . Chyba ze mysle o czymś innym . A napinacz jak sprawdzic ?
  25. Wydaje mi się ze auto nie straciło na mocy ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.