Treść opublikowana przez stiwi50
-
Problem z zaworem egr
Ale co mam wymienić ? Te blaszki? Czy co? Jestem zielony w tym ... Masz jakieś zdjęcie tego co trzeba wymienić ?
-
Problem z zaworem egr
Aha.. W takim razie znow mam to rozbrac , i co z tym zrobic? Aby to dzialao wszystko jak należy?
-
Problem z zaworem egr
Zobacz ofertę: ZAWÓR EGR AUDI A4 B6 B7 1.9TDI 2.0TDI 038131501BH http://allegro.pl/showItem2.php?item=5401671696 Mam dokładnie takie cos , pod czarnym płatnikiem sa dwa jak by bolce i tyle .
-
Problem z zaworem egr
Wymianę eleektroniki ? Jak miałbym to zrobic , chodźi o przewody, kostkę ? Gdzie znajduje sie ten czujnik ?
-
Problem z zaworem egr
Witam, mam problem z moją Audi z zaworem EGR, auto ma nie kiedy tak że raz ma ducha i zbiera sie, aż miło a niekiedy nie idzie, tak jakbt turbo sie nie załaczalo, posprawdzalem szczelnosc,wezyki itd, wymienilem zawor N75 ( myslalem ze to on jest winny) . A okazalo sie że jak odłacze kostke od EGR ( ta obok co przychodzi do EGR) to zbiera się, a jak tylko ją włacze to nie chce. EGR wyciagnąłem i wyczyscilem, nic to nie dało. Auto dalej jezdzi tak samo. Nie kiedy gdy przyspieszam auto delikatnie szarpnie, przeważnie przy obrotach silnika 2000-2200. Po podłączeniu pod komputer wyskoczyl błąd "ZAWOR EGR ZBYT NISKIE SYGNAŁY " , Prosze o pomoc, jesli ktos zna przyczyne i co z tym zrobic.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam , moze ktoś odświeżyć temat ?? Interesują mnie zdjęcia .
-
stukanie podczas jazdy
Sprawdz poduszkę skrzyni biegow , wystarczy ze ja dojrecisz kiedy bedzie miec luzy. Chyba ze guma jest spękana to trzeba wymienić.
-
EGR zbyt niskie sygnały co oznacza ?
w dziale "turbo" myslalem, że tam jest również EGR . A dokladnie w jakim dziale moge taki tema umiescic?
-
EGR zbyt niskie sygnały co oznacza ?
tak jak w temacie na komputerze wyskoczylo mi zawór EGR zbyt niskie sygnały ?EGR do czyszczenia ? auto sie nie zbiera..
-
Spadek mocy, przyspieszenia .
Posprawdzalem szczelność , jeden wężyk wypiety prawie. . Teraz jest o niebo lepiej . Tylko nie wiem dlaczego ale mam olej w tej grubej rurze od turbo . Jest to możliwe dlatego ze przelalem jak dolewalem mu , bo wczesniej miał mało a po tem sie okazało ze ponad Max poziom był .
-
Spadek mocy, przyspieszenia .
W jaki sposob to sprawdzic ? Namacalnie? Jestem zielony w temacie tak naprawdę
-
Spadek mocy, przyspieszenia .
Witam ! Ostatnimi czasy w mojej audi wymieniłem zawor n75 podcianienia lecz nie pomogło to w rozwiązaniu mojego problemu. Auto po dodaniu gazu reaguje po dłuższej chwili i wolniej sie zbiera niz na początku gdy je kupiłem. Turbo sie załącza bo jak sie juz zbierze to idzie . Najbardziej zauważalny spadek jest na biegach od 1-3 .. Silnik 1.9 BKE .
-
Drgania kierownicy powyżej 100km/h
Kierownice zostawię po skośie a koła sa prosto. Lub Jadąc prosto lekki ruch kierownica nic sie nie dzieje, ma delikatne luzy tak jak by.
-
Drgania kierownicy powyżej 100km/h
Uhm.. Oby to pomogło. A przyczyna luzie na kierownicy co noże byc ?
-
Drgania kierownicy powyżej 100km/h
Witam, mam problem mianowicie kierownica strasznie zaczęła mi drgać powyżej 100km/h im szybciej tym mocniejsze wibracje sa na niej.. Co to moze byc ? Jak sprawdzic przyczynę ? Pozdrawiam .
-
Opony letnie 17 215/50 Dwie pary inne . Pomocy
Pytam bo tamte poszły :/ a gdybym chciał założyć 16-stki to ET musze miec takie lub podobne do tych co mam e tej chwili (43) . ?
-
Opony letnie 17 215/50 Dwie pary inne . Pomocy
Ok. A gdyby Założyć 215/55r17 ?
-
Opony letnie 17 215/50 Dwie pary inne . Pomocy
Zawieszenie seryjne ET 43 Zdjęcia jak siedzą na profilu 45 http://www66.zippyshare.com/v/E3as96d3/file.html http://www66.zippyshare.com/v/2JmGks3K/file.html
-
Opony letnie 17 215/50 Dwie pary inne . Pomocy
Na profilu 45 samochód jest juz nisko ( opona od nadkola) na profilu 50 nie bedzie mi ocierac o nadkola?
-
Opony letnie 17 215/50 Dwie pary inne . Pomocy
Tak ale chodzi mi o to jeśli opony beda rożne z przodu i z tylu
-
Opony letnie 17 215/50 Dwie pary inne . Pomocy
W tej chwili mam założone na aucie 235/45/17 chce zmienić na 215/50 mam do kupienia tanio tylko przód i tył rożny. Myślicie ze komfort bedzie gorszy lub spalanie większe przez to ze sa inne na przodzie i inne na tyle ? Pozdrawiam
-
Felgi z A6 bedą pasować ? 16-stki
43 zostaje przy 17-stkach 215/50 r17 mam do kupienia takie opony tylko 2 pary innych firm . Myślisz ze bedzie to jakas różnica nizeli miałbym miec komplet ?
-
Co poza 235/45 17r na taką felgę można założyć?
A 215/55r17 ??? Co o tym myślicie ?
-
Kupie felgi 16 z Audi a6 s line
Temat do zamknięcia
-
Kupie felgi 16 z Audi a6 s line
Witam, poszukuje felg i numerze oryg. Audi, nr 4F0 601 025 BH Jeśli ktoś wie gdzie sa gdzie można dostać lub ma takie na sprzedas prosze o kontakt .