Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid231

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid231

  1. Z miłą chęcią ale niestety duża różnica cenowa jak dla mnie przekracza budżet 2,0 o jakieś 30 tyś . Soft masz na myśli aktualizacje sterownika silnika? Czy zwiększenie mocy?
  2. Słuchaj no może nie sprecyzowałem moich oczekiwań:p Nie jestem osobą,która potrzebuje niesamowitych wrażeń z jazdy autem na codzień, jak fura zrobi podobny wynik w osiągach jak octavia 1,4 tsi 150 km to będę zadowolony. Potrzebuję auto rodzinne do wożenia d*py do pracy, przetransportowania dziecka do przedszkola i z powrotem itd. Po prostu auto rodzinne. I teraz moje dywagacje czy 1,8 tfsi będzie rozsądniejsze czy 2,0 tdi. Ogólnie krótkie odcinki codziennie. Stąd moje pytanie o tego konkurenta trabanta jak go nazwałeś:p
  3. Może i tak ale słuchaj skoro w a4 b9 radzi sobie 1,4 tsi to dlaczego e a6 1,8 sobie ma nie poradzić?
  4. Witam serdecznie po dłuższej przerwie Szukam informacji o tym silniku w Audi A6 C7 loft czyli po 2015 roku. 1.Czy ktoś się orientuję jak ten silnik sobie radzi w tym aucie, chodzi o dynamikę i spalanie? 2. Jak z jego żywotnością? Teraz na ogłoszeniach dużo aut z przebiegami 250+? Jakie mogą być przewidziane już prace serwisowe przy takim nalocie? 3 Jaki jest koszt rozrządu z wymianą? 4 Może lepiej odpuścić temat 1,8 tfsi i zainwestować w 2,0 tdi ?? Pozdrawiam
  5. Dziękuje ;)!
  6. Witam. Chciałem się podzielić swoimi wrażeniami na temat tego forum. Otóż zarejestrowałem się jakoś 2 lata temu. W między czasie zmieniłem auto dwa razy i już nie jestem posiadaczem audi(teraz golf V) :(( Na początku mojej przygody z forum znalazłem tu bardzo wiele manuali i pomocnych odpowiedzi. A także wiele razy pomagano mi na pw itd. Po dwóch latach loguje się na forum żeby o coś zapytać , o coś co nie ma nic wspólnego z audi i dostają pomocna odpowiedź od ręki. I tak miło mi pomagano wiele razy. Chciałem powiedzieć po prostu że na tym forum są zarejestrowani mega pozytywni ludzie ,życzliwi ,pomocni . Nigdy nie usunę konta z tego forum Dziękuję Wam wszystkim !
  7. A pewnie poproszę :))
  8. Witam! Jak w temacie szukam magika ze sprzętem ,który mi zszyta immo ze starego licznika 1/2 fis i wczyta oraz zakoduje nowy licznik z pełnym fis Oczywiście dolny sląsk a najlepiej okolice Bolesławca
  9. Witam! Jak w temacie. Zamontowałem tempomat w swoim A3 8P. Wszystko śmiga ale... Nie tak jak powinno. Przycisk SET nie działa i w Vagu go nie widać(po nacisnieciu wartosci sie nie zmianiają). Aby uruchomic tempomant należy najpierw kliknąć "resume" a później strzałkę w górę lub w dół. Dodam ,że przycisku resume Vag również nie widzi ;/ Po wyłączeniu tempomatu przyciskiem "cancel" i nacisnieciu "resume" auto powinno przyspieszyc do ostatnio zakodowanej prędkosci a w ogóle nie reaguje... Jakieś pomysły? Ktoś się spotkał z czymś takim? Styki na manetce? Jeśli tak to gdzie czy może moduł do wymiany? Jeżeli coś mam przeczyscic to poposze o lapotologicze wyjaśnienie gdzie Pozdro:)
  10. Nie no oczywiście masz rację sam wychodzę takiego założenia:) aż 12:O to nieźle sobie cenią....
  11. A ,ze takz apytam bo po tych kodach nie zauważyłem... Nawigacji nie masz w aucie czy jest ? To jest tylko komputer podkładowy czy navi ? Jestem laikiem więc prosze nie bić I od razu zapytam przy okazji ,żeby nie pisać 2 razy. Jak się miała sprawa w B8? Tam tez były monitorki lcd w autach ale nie wszedzie navi ? Dobrze myśle?
  12. Można wiedzieć ile taka przyjemność ?
  13. Wiązkę mam już zamówioną Pytam po prostu czy są jakieś kruczki typu przyuczanie vaga itd chociaż wydaje mi się ,że nie powinno być czegoś takiego . Ale wolę zapytać niż coś zapsuć Ale dzięki za pomoc
  14. Przyjacielu jest to tam opisane ale ,że tak powiem dość chaotycznie ,jeden zrobił tak drugi tak ale nic konkretnie ,szukam tam pomocy ale się mało odzywają . Jestem wierny A-4 klub ) Chyba najlepsze forum na jakim kiedykolwiek byłem zarejestrowany
  15. Witam! Tak jak w temacie , czy ktoś miał styczność z montażem grzanych stołków do a3 8p? Wiem ,że potrzeba : -fotele z funkcją grzania -wiązkę elektryczną -klimatronic z podgrzewaniem Ale czy ktos to montował ? Czy są jakieś kruczki itd Pozdrawiam i poproszę o poradę
  16. Szukam srebrnej z diodami
  17. Witam! Panowie ktoś może wie czy lampka podsufitki z a4 b6/b7 pasuje do a3 8p? Bo mi się wydaje ,że są identyczne patrząc po aukcjach? Prosze o odpowiedź
  18. Koledzy mam teraz a3 Sportback.i jestem ciekaw jak z uchwytem. Czy będzie pasował czy trzeba zrywać. Jeżeli cała operacja będzie zbyt poważna to chyba sobie odpuszczę. Kolego a od jakiego modelu jest to lustro??
  19. No nie mam właśnie czujniku deszczu ;/. i się tak zastanawiam jak będzie z zamontowaniem tego listerka. czy nie trzeba zrywać starego uchwytu przekrecasz cale lusterko w lewo jezeli masz czujnik deszcze i swiatel to masz uchwyt do fotochromu ale bedziesz mosial zrobic instalacje bedzie pasowal fotochrom z b7. tu poczytaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/
  20. Witam! Przymierzam się do montażu lusterka fotochromatycznego w swoim a3 8p sportback 2004 r.Mam pare pytań: -Czy ktoś kiedykolwiek montował takie lusterko w tym aucie? -Jak wygląda zdemontowanie starego manualnego lustra? -Czy lusterko z a4 b7 będzie pasowało do mojego auta? bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam!
  21. Kolego a coś więcej ? Jaki sterownik ? Chodzi Ci o pompe abs czy jak ? Bo powiem Ci ,że ściągałem z tyłu tarcze i okazało się że zebatka do naliczania abs jest dość skorodowana ,i sie tak zastanawiam czy to nie ma też na to wpływu
  22. Panowie mam ten sam problem... Ktoś coś wie? w Vagu pokazuje mi błąd tylnego prawego czujnika abs. 00287 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Right (G44) 30-00 - Open or Short to Plus oto błędy up
  23. W takim razie dziękuję bardzo Panowie za odpowiedź Teraz wiem ,że mogę kupić z 1BA i będzie pasowało !
  24. Panowie mam takie pytanie . Otóż mam w swoim Audi zawiesznie 1BE czyli to obniżone o 20 mm o ile się nie mylę bądź o 30 nie pamiętam. I Chciałbym się dowiedzieć czy zawieszenie jest takie same jak w 1BA i innych chodzi mi głównie o wahacze , czy się czymś różnią i nie będą pasować do wersji 1BE . Wiadomo spręzyny i amortyzatory są inne ale jak się ma sprawa z wahaczami . Pozdrawiam!
  25. Witam!! Mam problem zaświecają mi się obydwie kontrolki ABS oraz ESP . Nie działa wtedy ABS bo sprawdzałem. Teraz błędy jakie odczytałem z VAG a 00287 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Right (G44) 30-00 - Open or Short to Plus Wiem ,że jest to czujnik abs tylnego prawego koła. Tylko teraz gdzie to jest bo ja na prawde nie wiem ;p. Co może być przyczyną? uszkodzony czujnik , kabel a może jakieś inne pomysły macie??? Bardzo proszę o pomoc. Dodam ,że kontrolki zapalają się jak chcą , raz po odpaleniu auta , raz po przejechaniu paru km itd. Nie zawsze gasną po zgaszeniu auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.