Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid231

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid231

  1. Ok dziękuje a te diody to mają być na napięcie 12 V czy jakie? Bo jak zamontowałem 2 v to nie świecą. i w ogóle w którą strone na ścieżce jest plus a w którą minus. Przepraszam za takie pytania ale jestem zielony z elektroniki;p
  2. Witam! ostatnio zamontowałem do swojego auta moduł kierownicy z oznaczeniem N , tempomat oraz manetkę z pełnym FIS-em(wcześniej miałem moduł z oznaczeniem F). Wydaje mi się ,że spalanie chwilowe ,które wyświetla FIS jest troszeczkę za duże od realnego. Wie ktoś jak to skorygować w VAGu ? Mam jeszcze jedno pytanie. Czy można jakoś zwiększyć częstotliwość wyświetlania spalania chwilowego na FIS-ie tak aby nie skakało ono co 2 sec tylko np co 1 sec? Bardzo proszę odpowiedź i najlepiej łopatologiczną.
  3. Mam pytanie strasznie laickie... Czy ktoś może mi powiedzieć jak mam zalutować te diody.. Jedna nóżka diody jest dluzsza a druga krótsza. Nie znam sie na tym a nigdzie nie moge znaleźć info na ten temat. Ktoś poratuje jak to zalutować bo przelutowałem nowe i nie świeci wec chyba źle zalutowalem;/
  4. No właśnie mam tę samą sytuację . Musze przerobić wiązkę tylko przy radio bo napewno się nie bedzie zgadzało. Radio mam na kasety a w Bose nie wierzę ,żeby takowe było zwykłe więc coś będe musiał kombinować. Dzięki bardzo za odpowiedź
  5. Kolego bart3kk dziękuje CI bardzo za łopatoligiczne wytłumaczenie. Mam nadzieję ,że się jakoś z tym uporam . części zamówione ,niestety pracy chyba nie zaczne tak szybko bo nie tylko szyby chce zrobić w prądzie mam jeszcze oryginalny system BOSE do zamontowania więc zabawy mam dużo wiecej Dziękuje jeszcze raz Tobie i autorowi tematu ,który rozjaśnił sprawę dla takich laików jak ja:)
  6. Nie czytałem całego tematu bo to około 50 stron i mam nadzieję ,że mnie nikt nie zruga Czy w przypadku zmiany calej wiązki z origynalnej na taką od BOSE są konieczne takie zmiany jak w temacie? czy tylko zmieniamy wiązkę ? I czy podłączenie do oryginalnego radio nowego systemu BOSE nie spowoduje problemów ? Po prostu zmieniamy głośniki / wiązke woofer i ustawiamy VAG i wszystko działa jak należy?
  7. Dołączam się do Pytania kolegi. A dokładniej chodzi mi czy do tego wszystkiego należy zakupić podnośniki szyb ? czy do tych podnośników od korb(manualnych) można zamontować silniczki do elektrycznych szyb? w opisie nie zauważyłem wyszczególnionych tych elementów? I jeszcze jedno czy podnośniki szyb od a4 b7 pasują do a4 b6 ? Bardzo proszę o odpowiedź
  8. W silniczek przy wskazówce raczej bym nie wierzył. Gdzieś coś czytałem na temat dolutowania styków na tym czujniku ale gdzie dokładnie i jak to pojęcia nie mam więc proszę o pomoc. Może znajdzię się ktoś kto potrafi to naprawić. Poza tym do silniczka w liczniku to jeszcze jest taka sprawa ,że oprócz opadającej wskazówki to jeszcze na komputerze ubywają kilometry do przejechania więc ta opcja odpada. Stawiam na coś w czujniku paliwa w baku. Tylko gdzie on dokładnie się znajduję? Mógłbyś opisać? Pod tylną kanapą u mnie go nie ma raczej więc gdzie ?
  9. Witam! Przeszukałem forum jak i w sieci i nie znalazłem podobnego tematu. Otóż jak w tytule, czasami zdarza się tak ,że wskaźnik poziomu paliwa pokazuje mi jakąś tam wartość (załóżmy pół zbiornika) i nagle gdy jadę normalnie z połowy spada do 35-40% wskazań po czym spowrotem wraca na połowę po około 5 min. Prawdopodobnie trzeba cos przeczyścić przy pływaku/czujniku poziomu paliwa. Ale nie mogę nigdzie go znaleźć. Szukałem pod kanapą i znalazłem 2 dekle ,które są przymocowane na 3 śruby. Pod nimi z jednej strony jest blacha ,której nie mogę przesunąc a z drugiej plastiik(prawdopodobnie zbiornik) Ktoś wie jak mogę dobrać się do tego czujnika lub może jest jakaś inna przyczyna takich zachowań wskaźnika poziomu paliwa. Posiadam Audi a4 b6 1,9 tdi 130 km AWX AVANT.
  10. Mam na imię Dawid pochodzę z Bolesławca na Dolnym Śląsku. Jestem posiadaczem Audi A4 B6 AVANT 1,9 tdi 130 km AWX. FOrum mnie niesamowicie zaciekawiło gdyż nie widziałem jeszcze tak prężnie działających Hobbystów Mam nadzieję ,że okaże się pomocny jak i zasięgnę nie jednej rady. Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.