Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid231

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid231

  1. Panowie pilna sprawa , czy ktoś miał do czynienia z zamiennikami występującymi na allegro w przystępnej cenie? Proszę bez komentarzy typu sknera , bo nie o to mi chodzi, po prostu chciałbym wiedzieć czy nie byłoby lepsze zainwestowanie w taki zamek niż czyścić stary , leciwy. Proszę o odpowiedź pozdrawiam ! na dolę link do aukcji z allegro! http://allegro.pl/zamek-drzwi-tyl-tylny-prawy-audi-a4-b6-centrany-i5161481949.html http://ag-mar.eu/allegro/?di=513483058964
  2. Boczki plus cała elektryka do szyb oraz zestaw bose z wiązką niecałe 800 zł
  3. Witam! Szukam ogarniętego mechanika/elektryka w okolicach Bolesławca ,który podłączy mi szyby elektryczne z tyłu oraz zestaw Bose. Posiadam wszystkie niezbędne do tego części czyli do szyb : Wiązki ,silniczki oraz boczki do drzwi.
  4. Panowie mam piękne Felgi do AUdi RS 6 18 cali w świetnym stanie , proste nigdy nie spawane . Dla forumowiczów cena odpowiednia Jakby ktoś coś to PW
  5. Powiedz mi kolego gdzie dostanę takie dystanse. Potrzebuje dystansów 7mm z kołnierzem ,takich jak wspomniałeś. Z tego co słyszałem jeżeli wziąłbym bez kołnierza to mogłoby telepać kierownicą więc nic dobrego. Jeżeli masz namiary na firmę ,która robi dobre dystanse to poproszę. Dzwoniłem do Firmy DYSTOM i powiedzieli mi ,że robią 7 mm ale bez kołnierza. Czekam na odpowiedź i pozdro;) I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa koledzy Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy na felgi 18 o szerokości 8 cali można założyć opony o szerokości 205 bez problemu? Bardzo proszę o odpowiedź
  6. Jeżeli komuś zależy na komforcie odradzam opony z bieżnikiem w jodełkę!!!! Strasznie hałasują nie ważne jaka firma !
  7. Kolego miałem w BMW e46 FULDA Ecocontrol i śmiało polecam! Uważam ,że nie ma nic lepszego w tej cenie, ciche , świetnie trzymaja sie drogi i bardzo wytrzymałe!
  8. Panowie a co powiecie o marce opon SAVA??
  9. CHłopaki jaki profil opony jest odpowiedni do 18 cali? 225/40 czy 225/45 szerszych nie chcę . Polecacie jakiś konkretny model. Moje wymagania to komfort i ekonomiczność.
  10. Panowie potrzebuje coś na Felge 18 . Moje oczekiwania to ekonomia i bezpieczeństwo . Felga 8 cali szeroka ET 43 ale bedzie riobione na 35. Wiem ,że ktoś zaraz powie ,że jak ekonomiczność to kup sobie 16 ale nie na takie odpowiedzi liczę. Myślę ,że alternatywą bedzie tu 225 na 40. Ale czy ktoś może miał styczność z jakąś dobrą oponą ,która sprosta moim oczekiwaniom ? Pozdr
  11. Chłopaki potrzebuje porady... Kupiłem właśnie Felgi 18' ET 43 8 cali szerokości, chce zamontować dystanse 8 mm tak aby ET wyniosło 35. Ale teraz mam pytanie. standardowe dystanse to 10 mm 15 mm itd. czy po założeniu 8 mm dystansów i odpowiednich do tego śrób wszystko bedzie ok z trakcją itd. Jestem zielony w tym temacie więc bez Hejtów poproszę i od razu przepraszam za tak laickie pytania.
  12. VAG nie zgłosi awarii kolego. Na postoju musisz sprawdzić. Odpalasz VAG Odpalasz silnik (lub nie ale ja odpalałem) Wchodzisz w 01 Engine Wchodzisz w Meas Blocks (bloki pomiarowe) Wchodzisz w grupę 06 W pierwszym okienku są trzy cyfry(trzy zera), na postoju(czyli bez wciskania żadnego pedału) powinny byc same zera. Po wciśnieciu pedału hamulca dwa ostatnie zera powinny zmienic sie w jedynki, a po naciśnięciu pedału sprzęgła pierwsze zero powinno sie zamienic w jedynkę. Jeżeli bez wciskania któreś z zer od razu są jedynkami lub zera nie zmieniają sie w jedynki po naciśnięciu to znaczy ,że któryś z czuników jest zepsuty:)
  13. Panowie potrzebuje pomocy. Czy felgi z ET 20 będą pasowały do b6? Nie będą obcieraly o nadkola itd? I jeszcze jedna sprawa w sumie najważniejsza. Średnica piasty w felgach które mnie interesują to 56,6 a widzę że w b6 jest 57,1 czyli klapa mam rozumieć???
  14. Witam! Orientuje się ktoś czy felgi WSS oryginały od audi?
  15. Czyli jak ET 48 TO przydałby się dystans z 13 mm??
  16. Mam takie pytanie . ET oznacza osadzenie felgi na piaście mam rozumieć. Do a4 b6 podobno pasuje idealnie ET 35.. znalazłem felgi które mnie interesują ale one mają ET 48, 8J18H2 18 cali .... Czy takie felgi mogą mi obcierać o błotnik? dodam ,że mam fabryczne zawieszenie 1BE czyli obnizone o 20 mm... Bardzo proszę o odpowiedź!
  17. Kolego Christiano mógłbyś podać numery bądź nazwy wszystkich uszczelek jakie wymieniłeś? czy to są takie elementy jak wymienione w pierwszym poście? i ajkie to są oringi ? jakie wymiary Bardzo proszę o odpowiedź. Mam jeszcze pytanie czy zasyfiony EGR może mieć wpływ na brak mocy (chwilowy) tzn ze po nacisnieciu gazu jest niewielka moc i nagle wbija w fotel po chwili? Czy to juz niestety padnieta turbina. Gdzieś przeczytałem ze powodem może być źle zamontowany /przepuszczaący przewód podciśnienia turbiny . Może jest jakies miejsce gdzie on się przeciera w wielu autach czy muszę szukać a może jest jakis inny błachy powód takich anomalii mocy? Bardzo prosze o odpowiedź\! Czy takie elementy należy kupić do wymiany? 028129717D - uszczelka kolektora szt. 1 N909273302 - oring 62x3 EGR szt. 1 069131547D - uszczelka 32mm szt. 1 038131547A - uszczelka 22mm szt. 1 Witam mógłby ktoś podrzucić nr oringów na szybkozłączkach węży z dolotu oraz jakie mają być przewocy podciśnienia ? Bardzo proszę o odpowiedź
  18. Dziękuje ślicznie Madol1!! I to wystarczy tylko podłączyć antenkę radiową i bedzie wszystko ok? No i oczywsicie zaadoptować w Vag? A i jeszcze kwestia skąd połapać kabel do podłączenia? na allegro kupi się taki kabel wraz z odbiornikiem oraz kostkę ? czy trzeba coś kombinować?
  19. Kurde gdzie ta wnęka na kostkę lub złącze , może ktoś podesłać zdjęcie jak wygląda to ?
  20. Czyli jeżeli w kodzie wyposażenia mam U1A to nie mam tej antenki, ale czy istnieje możliwość jej zamontowania? Co muszę sprawdzić ,żeby zobaczyć czy mogę ją zamontować?
  21. Wymienia się go normalnie bez żadnych magii czy trzeba rozłączać akumulator itd?
  22. Ok sprawdziłem w VAGu czy działają przyciski i działają. Wchodzi sie w Moduł komfortu---> Bloki Pomiarowe---> GRUPA 4. I tak, po przyciągnieciu przycisku do siebie w 3 okienku pojawia sie napis "Resume" po odepchaniu od siebie "Stored off", po podniesieniu do góry "Accel" , po naciśniesiu do dołu "Delay" a po naciśnięciu przycisku z boku w drugim okienku pojawia się "Activated" a po odepchaniu przycisku na maxa od siebie w pierwszym okienku zmienia się z "ON" na "OFF". Czy ktoś może mi powiedzieć czy tak powinno być?? Niestety nadal nie działa mi tempomat ;/ Ktoś wie jak sprawdzić czy czujnik położenia pedału sprzęgła siedzi > Bo błedów w Engine nie ma takich;/ Mam tylko o poduszce hydraulicznej pod silnikiem 17994 oraz błąd 18097 ale nie mam pojęcia o co w nim chodzi. Proszę o pomoc!
  23. Dobrze a ja mam inne pytanie. Dołożyłęm tempomat , zakodowałem go i sie nie załącza. Wiem ,że może być też kwestia uszkodzonego czujnika pedału sprzęgła , a moze trzeba coś jeszcze ustawić oprócz wpisania kodu w Engine i zakodowaniu w 16 ??
  24. W sumie to najbardziej zależało mi na zwiększeniu odświeżenia spalania ale chyba rzeczywiście nie da sie tego skorygować ani ustawić. Musze jeszcze zalać do pełna i sprawdzić jak pokazuje spalanie A wiecie jak wygląda sprawa z tym ,żeby na postoju pokazywało 0l/100km bo mi pokazuje ostatnią wartość z jazdy.
  25. Chyba to co napisał kolega bin85 to jest prawda. Zauważyłęm ze po zatrzymaniu ie wskazuje mi 0l/100km tylko ostatnia wasrtość z jazdy np 16,9l/100km. Ale czy da rade zwiększyc czestotliwość wyświetlania spalania na FISie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.