Treść opublikowana przez malinator
-
Zmiana kierownicy
i za 620 ja zakupiles? lepiej zeby pasowala do Twojej furmnaki pozdro
-
Zmiana kierownicy
i pewnie za tyle pojdzie do vectry 00r kupowalem za 10 f fakt ze nie skorzana byla pozdro
-
Zmiana kierownicy
nie ma problemu kolego bede w polsce w lipcu i moge cos takiego dla Ciebie nabyc pytanie czy bedzie do naszych aut pasowac
-
Zmiana kierownicy
witam, chcialbym wymienic swoja kierownice na takowa pytanie czy bedzie psaowac: pozdro wielkie link do strony: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A6-S6-RS6-SPORT-LEATHER-STEERING-WHEEL_W0QQitemZ4644658074QQcategoryZ10372QQrdZ1QQcmdZViewItem
-
Luz drążka kierowniczego we wspomaganiu
w sumie jestem tym lekko zdzwiony bo nie odczuwam zadnych luzow na kierownicy(moze nie ma to znaczenia) ale bede musial to wymienic, jeszce nie wiem jaki faktyczny stan jest w moim aucie,poki co mam tylko czesc jutro trza bedzie sie za to wziasc pozdro i dzieki zbieznosc powinno sie jednak zrobic po takiej wymianie, zal opon a miesiac temu kupilem komplet pozdro i dzieki za info [ Dodano: 2006-06-05, 06:31 ] jeszcze jdno pytanko sam to robiles czy byles u mechaniora? pozdro
-
Jakie reflektory?
[email protected] wielkie dzieki
-
Luz drążka kierowniczego we wspomaganiu
witam czy po tej wymianie musiales jechac na zbieznosc? przy przegladzie koles wspomnial o luzie przy podniesionym aucie(od storny kierowcy-od pasazera wszystko ok) zdjecie zalaczylem ponizej daj znac porosze dzieki kuba
-
Jakie reflektory?
pieknie to sie prezentuje o niebo lepiej niz w staych lampach chyba jednak bedzie trzeba ciac :roll: pozdro
-
Nowa atrapa
moze jak dorzuci chrom na lusterka i do tego reflektory wymieni na zespolone i przeciwmgilene wrzuci to bedzie git moze cos takiego:
-
Jakie reflektory?
na to wyglada ze bede musial podumac moze jednka macie racje by nadciac te blotniki chyba ze rzeczywscie uda mi sie nabyc na szrocie na niewielkie pieniadze blotniki po lifcie pozdrawiam
-
Jakie reflektory?
:mrgreen:
-
Jakie reflektory?
wszystko mozna zrobic polak potrafi :mrgreen:
-
Jakie reflektory?
Dzieki Pikus ale chyba odpuszcze sobie ciecia i giecia i szybciej na szrocie zakupie blachy po lifcie i wsadze lampy bez dlubania. tak chyba bedzie prosciej :roll: a tak chcialbym swoje A4 zrobic pozdro i raz dzieki
-
Jakie reflektory?
problem w tym ze nie chcialbym dlubac w blachach a tu wyglada ze bede musial jesli chce miec cale lampy wraz z kierunkiem a po lifcie blachy sie zmienily jakos? czy poliftowe lampy bede pasowaly bez przerobek? pozdro i dzieki wielkie kuba
-
Jakie reflektory?
Witam Chcialbym wstawic nowsze reflektory, tylko nie chcialbym ingerowac w blachy. co by pasowalo do A4 z 97 roku? pozdro
-
podswietlane pokretla
chyb nie pasuja musial bym wszystkie nawiewy wymienic iwstawic od a6, pytanie czy by pasowaly czuje ze za duzo z tym roboty, z tego co wiem pasuja do A3 bez problemu. szlag by to trafil pozdro
-
podswietlane pokretla
dzis to nabylem na szrocie u siebie. Pytanie czy bedzie to pasowalo do mojej A4 a wyciagnolem to z A6. no o jak to polaczyc by swiecilo? prosze o pomoc
-
Lukasowoz
lada ladna i te zegary :razz: pozdro
-
Audi A4 1.8 ADR '95
racja zreszta do tego jest stworzone te forum by mozna bylo bez obrazy kogokolwiek podyskutowac pozdro
-
Audi A4 1.8 ADR '95
Czy myslisz ze robienie auta po wiejsku to konserwatyzm :?: Jak wyznaje zasade, ze jak cos sie robi to pozadnie. Laminat i siatex to dla mnie wioska. Owalny wydech i brewki to juz bum sprzed paru lat, teraz uwazane za niezbyt gustowne. Robienie z auta choinki mowi samo za siebie... Mozna cos robic z gustem i smakiem, np. uzywajac czesci od audi s4 lub rs4 albo Rieger, Neodesign. Wszystko oczywiscie do siebie tez nie pasuje. Dalej myslisz ze to konserwatywne spojrzenie :?: Kazdemu pasuje inny styl...[/quo w sumie nic zlego nie pwiedzialem odnosnie tego autka,a juz tym bardziej nie uzlylem zwrotu -po wiejsku.Dla mnie fajnie i widac ze ktos duzo czasu spedzil by wygladalo tak jak wygla.Odnisolem sie tylko do poprzednich wypowiedzi ze wydaje mi sie ze forum A4 ma konserwatywne podejscie do wygladu A4.Tylko spostrzezenie z ktorym mozesz sie nie zgodzic lub tez nie. pozdro
-
Audi A4 1.8 ADR '95
hmm autko mile tylko troche za duzo bajerow a moze te forum jest zbyt konserwatywne. chyba jednak to drugie pozdro
-
koncowy tłumik w dieslu.
no ladnie Ci to wyszlo, trza bedzie u siebie zrobic to samo ale z tym czasem to krucho oj krucho pozdro
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
nie wyglada to az tak zle jak by sie wydawalo.Zgodze sie co do jasnego kooru, ze nie wyglada to see ale do mojego czarnego calkiem calkiem pozdro
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
oj tylko sie zapytalem hihihi ale ciekawi mnie jak by to w sumie wygladalo po zlozeniu
-
koncowy tłumik w dieslu.
chialem dzis sie za to zabrac ale czasu zbraklo weeeknd weekend i bedzie gotowe i strzele zdjec pare