Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. tarcze Ate i klocki Trw (tarcze się kończą to założyłem co było pod ręką). Tarcze minimalnie krzywe, kloski spalone (klocki ate dużo lepsze)
  2. http://www.sadistic.pl/dwa-piwa-vt70838.htm ...a piwo otwieram tak... :decayed:
  3. tak myślałem że maciupeńkie... :gwizdanie:
  4. Kerczi apropos Twojego opisu na gg: "SweatHome", jeżeli masz przepocony dom to sobie go przewietrz :polew: :polew: :polew: :polew:
  5. ciekawe ile razy jeszcze dziś zadzwonisz... Ja stawiam że jeszcze 3. Tak żeby było do równego 5.
  6. no czyli tak jak Ci mówiłem :notworthy: P.S. Zrób sobie zdjęcia auta przed podłączeniem, żebyś miał na co patrzeć jak wszystko spłonie po podłaczeniu tej Twojej instalacji :polew:
  7. http://tickets2012euro.com/ popatrzcie na flagi na górze strony :polew: :polew:
  8. wpadnij do BB na spot to posłuchasz sobie prawdziwego BOSE [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 12:21_________________________________________________gra lepiej
  9. z końcówką B były montowane po 04.2007r
  10. takie same. wydaje Ci się. Przy stage II grają tak samo
  11. Chelsea-MU 2-1 Ty to możesz sobie oglądnąć co najwyżej meczyk przed podstawówką jak przez okno wyjrzysz... Mówiłem o meczu w telewizji...ekhm... żebyś zrozumiał... w tym oknie co świeci co widziałeś u znajomych..
  12. Flyer przecież on ma zaciski z 3.0 tdi... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to co ma mu obcierać...
  13. Pablo spadówa do siebie :decayed:
  14. no to odpowiadam: Myśle że to wieś Dziękuje bardzo, dobranoc
  15. te zaciski nie należą ani do zbyt pięknych ani do zbyt wielkich żeby je eksponować... Dlatego nie rozumiem po co je malowaćw oczojebny kolor. Walnij sobie w róż i na jednym napisz "Doda" a na drugim "robi loda", albo "lubie wszystko co małe" a na drugim "i jeszcze się tym chwale"... Patrz nawet do rymu...napewno będziesz miał duże zainteresowanie bo rozumiem że o to Ci chodzi z tymi napisami na zaciskach....
  16. rozmiar jest taki jak w s4 sprzed 15 lat na całkiem innym zacisku... jak ktoś lubi wieś to czemu nie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.