Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mape dla Ciebie mam. Na spocie było jak zawsze fajnie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
tutaj masz tylko częsciowo racje. W 3.0 TDI stabilizator przedni jest taki jak w RS4 tylko w przypadku obniżonego zawieszenia 1BE i 1BV
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co cieszysz puche? :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
żart sceniczny :decayed: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 23:34_________________________________________________liczyłem na Twoją intelyyygencje :polew: :polew:- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
daje amorom dwa miesiące :kox: :kox:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tia :kox: :kox:- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
na Polskich drogach niekoniecznie... Niestety na dziurach auto moze podskakiwac tym bardziej bez stabilizatorów..- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
wygląda ładnie ale niestety ja bym szybko pourywał wszystko przy takim zawiasie- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
o ile obnizyles?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własnie pisze PW- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PAblo lubi takie. Juz rozciągnięte :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ja nie przyjezdzam.... :polew: :polew: nie no żartuje. Ja jak zawze byyyyydeeeee- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Szefo mnie znowu też dziś nie będzie fajnie :good: :notworthy: :evil: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gites- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak popo nie bedzie to ja bede :kox: rozumiem ze nałęże- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
602 111 811. z tak "dopieszczonym" i dofinansowanym autem to nigdy nic nie wiadomo :decayed: :polew: :polew:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
niestety brysio ma racje... sam sprawdzalem spasowanie elementów...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co też Twój kolega? :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 00:23_________________________________________________41 nowych odp... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
antena x2- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godzic... Ty wiesz co :naughty:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:naughty: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja widze żę co niektórzy wolą mieć facetów na avatarach... nie żebym coś sugerował... :decayed: Nie zapomnijcie ubrać kolorowych skarpet jak będziecie jechać na spot :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 22:56_________________________________________________panowie głosować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szczerze mówiąc pisząc ale wieś nie wiedziałem że to było Twoje auto bo przeczytałem: "Gdybym sprzedał moją to już bym był w drodze po tą:" i popatrzylem na to zdjęcie. A wszystko co zmieniam w aucie robie żeby fajnie wyglądało i jezdziło.. żeby poprostu było lepsze... ...ale ja mam gust :decayed: :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie masz rację choć z drugiej strony mogłem wziąć auto w leasing na firmę mojego ojca- jakieś takie po spaleniu, zalaniu i kilku dzwonach Jeśli byś pracował w tej firmie od paru lat, był częscią jej i na niego zarabiał to czemu nie... :good: Trzeba było wcześniej pomyśleć... :polew: Widzisz mogłem wziąc sobie s4 ale ja przynajmniej potrafie sobie uświadomić że mnie na coś nie stać i nie kupuje aut klasy premium z poprzedniej epoki których utrzymanie kosztuje majątek, tylko po to żeby się pokazać :polew: [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:12_________________________________________________zresztą... miałem coś jeszcze dodać ale widze że chyba nie warto.. :gwizdanie: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu