Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. mape dla Ciebie mam. Na spocie było jak zawsze fajnie
  2. tutaj masz tylko częsciowo racje. W 3.0 TDI stabilizator przedni jest taki jak w RS4 tylko w przypadku obniżonego zawieszenia 1BE i 1BV
  3. żart sceniczny :decayed: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 23:34_________________________________________________liczyłem na Twoją intelyyygencje :polew: :polew:
  4. na Polskich drogach niekoniecznie... Niestety na dziurach auto moze podskakiwac tym bardziej bez stabilizatorów..
  5. PAblo lubi takie. Juz rozciągnięte :polew:
  6. to ja nie przyjezdzam.... :polew: :polew: nie no żartuje. Ja jak zawze byyyyydeeeee
  7. Szefo mnie znowu też dziś nie będzie fajnie :good: :notworthy: :evil: :polew:
  8. jak popo nie bedzie to ja bede :kox: rozumiem ze nałęże
  9. 602 111 811. z tak "dopieszczonym" i dofinansowanym autem to nigdy nic nie wiadomo :decayed: :polew: :polew:
  10. niestety brysio ma racje... sam sprawdzalem spasowanie elementów...
  11. co też Twój kolega? :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 00:23_________________________________________________41 nowych odp... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. a ja widze żę co niektórzy wolą mieć facetów na avatarach... nie żebym coś sugerował... :decayed: Nie zapomnijcie ubrać kolorowych skarpet jak będziecie jechać na spot :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 22:56_________________________________________________panowie głosować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0
  13. szczerze mówiąc pisząc ale wieś nie wiedziałem że to było Twoje auto bo przeczytałem: "Gdybym sprzedał moją to już bym był w drodze po tą:" i popatrzylem na to zdjęcie. A wszystko co zmieniam w aucie robie żeby fajnie wyglądało i jezdziło.. żeby poprostu było lepsze... ...ale ja mam gust :decayed: :polew: :polew: :polew:
  14. pewnie masz rację choć z drugiej strony mogłem wziąć auto w leasing na firmę mojego ojca- jakieś takie po spaleniu, zalaniu i kilku dzwonach Jeśli byś pracował w tej firmie od paru lat, był częscią jej i na niego zarabiał to czemu nie... :good: Trzeba było wcześniej pomyśleć... :polew: Widzisz mogłem wziąc sobie s4 ale ja przynajmniej potrafie sobie uświadomić że mnie na coś nie stać i nie kupuje aut klasy premium z poprzedniej epoki których utrzymanie kosztuje majątek, tylko po to żeby się pokazać :polew: [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:12_________________________________________________zresztą... miałem coś jeszcze dodać ale widze że chyba nie warto.. :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.