Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. troche krótkie te podziękowania tolek... Odbije sobie na kolejnym rezaniu. Założe coś na odwrót to nauczysz się dziękować :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. włóż niebieskie ledy to będziesz mógł nawet zostawić otwarte i będziesz miał gwarancje że nikt tego nie ruszy... :polew: :polew:
  3. z tym ładnie zapi.... to troche przesadziłeś. Ładnie to nie zapie... nawet mironowy kotlet... Powiedzmy że turla się troszke ładniej niż seria, moim zdaniem.
  4. :polew: :polew: padłem a tak całkiem na poważnie: PODZIĘKOWANIA PRZYJĘTE :polew: :polew: :polew:
  5. dziaiaj rozumiem ze nałęże. Meldować kto przywiezie drewno?? Zrobie ognisko jakiego jeszcze nie widzieliście :kox: :kox: :kox: kfx lusterka jeszcze brak
  6. śmiało- oblewaj :decayed: :polew: :polew: :polew:
  7. cóż za radość w oczach wszystkich... :decayed:
  8. widocznie Ty preferujesz takie Kobiety... A to dziwne bo w twoim wieku powinny Cie obchodzić rówieśniczki a nie jakieś 60-latki :polew: :polew:
  9. :decayed: :decayed: :decayed:
  10. a dziękuje. Fotki robił godzic od nas z forum
  11. :decayed: :decayed:
  12. miron... miron... znowu się prosisz... Tutaj taki kozak a jutro przyjedziesz do mnie z żoną i oboje na kolanach będziecie przepraszać, że Ci odbiło... że za dużo wypiłeś... że chciałeś się pokazać na forum... No proszę Cie.. :decayed:
  13. tak też zrobie
  14. tomcio: www.monna.pl/godzic[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 21:57_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. śmierdzi za autem. Jak to po wywaleniu kata Ja nie chcialem zauważać żadnego przyrostu. Chciałem się poprostu pozbyć zbędnego ustrojstwa które się może psuć. Aczkolwiek wydaje mi się że turbo teraz równiej łapie
  16. no coś wstępnie się pytałem [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 08:27_________________________________________________przy okazji wymiany plecionki kat poszedł out
  17. też bym coś sobie chlusnął. :kox: Ale niestety jutro do pracy więc nie ma się co rozpędzać...
  18. spoko, sie wypali[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 19:16_________________________________________________ wieszasz kota na ścianie?? :shocked: :polew: [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 19:17_________________________________________________ja jestem za nalężem. napalimy w piecu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
  19. no przeciez ono jest juz moje :decayed:
  20. a czy ja pytałem czy pojechaliście po tą alfe... :decayed: :decayed:
  21. przyjezdzajcie to wszystko porobimy :decayed: dekory carbon made in SeveS... ..hmmm nie chce myśleć gdzie sobie je wkłałeś :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.