Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
chciałbyś... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
komp jest u mnie Czyli sprzedany :gwizdanie: prawie skradziony? :decayed:
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
:polew: a co. Chyba jest się czym chwalić powiem skromnie :decayed:
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
hmm... aż dziwne że nigdy się tu nie wypowiadałem... Pięknie autko się zmienia. Widze że wątek ostrego jebaki... ekhm tzn ostrego rezacza :decayed: Jeszcze jedna sprawa, Wojtek- nie działają wszystkie foto w pierwszym wątku... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Proponuje Ci na początku wątku pisać zmiany dodatkowo w formie listy,a dopiero pod dołem opisy z fotkami. Tak jak to jest u mnie. Fajnie to potem wygląda.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żeś się kiurwa obudził... Wczoraj pół dnia była dyskusja o tym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a ma ktoś jakieś znajomości??
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:good:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ale wtedy właściciel pojazdu płaci mandat bez punktów czy poprostu po sprawie?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czyli jeśli dobrze rozumiem, nie podajemy kto kierował pojazdem po czym wysyłamy to pisemko
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dzięki wielkie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/test-nowego-land-cruiser-vt52150.htm :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/test-nowego-land-cruiser-vt52150.htm :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 14:04_________________________________________________apropos fotek. Widzieliście Zielucha wywijającego na Zlocie? Aż się prosi żeby go gdzieś wstawić :decayed: Biedaczysko już ledwo kontaktował. To było zaraz przed tym jak musiał go Miron wynosić :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomciu tobie by pasowała taka bejca, do dresiku. Mówiłem że wyglądasz na takiego cwaniaczka :polew: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heh to na to nie zwróciłem widocznie uwagi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie w takich sytuacjach wystarcza słowa dwóch policjantów. Widać że panowie się speszyli troche bo nie mieli tego nagrane, ale mieć nie musieli. Myśleli że szybko sprawe załatwią a tu się nie udało. To jest tka samo jak jechałby zwykły radiowóz z dwoma gliniarzami i byś przejechał na czerwonym świetle. Tak samo mają prawo Cie zatrzymać i wlepić mandat mimo że przecież nie mają wideorejestratora.[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:53_________________________________________________ Cuber nie pokazali bo nie mieli czego pokazać, bo pewnie tego nei nagrali...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co za chłopy, myśleli że znaleźli łosia w BMW i był łosiem , od kary się nie wywinął :gwizdanie: więc nie rozumiem co masz Pablo na myśli ? dokładnie. Spróbuj sobie zeznawać w sądzie przeciwko dwóm policjantom...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gryfi poprostu wziął tylko jedną beczke oleju i jak się skończył to wolał nie ryzykować...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no to spoko. przyda się. Napisałem im że moim zdaniem to zdjęcie nie stanowi dowodu i żeby mi udowodnili że to jest prędkość mojego samochodu a nie tego obok
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie ale wczoraj powalczyłem... Dziś kac gigant :disgust: :disgust:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a tutaj fotka z rezania na Zlocie by lukaszr.. Chłopcy chcieli dobrze. Podobno w Wawie da się poderwać na taką navi :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie no kasy zawsze szkoda ale wiadomo że gorsze są punkty. Jeszcze dzisiaj to przemyśle i zobaczymy co zrobie. Szczerze mówiąc nie mam zbytnio czasu na odwoływania się itepe...[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 09:00_________________________________________________napisałem pismo żeby mi przesłali specyfikacje techniczna pokazujaca ze fotoradar potrafi rozpoznac najszybsze auto w "tłumie". Napisałem ze wydaje mi się ze zarejestrowana prędkość może dotyczyć drugiego pojazdu na zdjęciu.zobaczymy co odpisza.w końcu nic nie trace...