Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i to Cie śmieszy...? :mysli: głupota i prostactwo Polskiego społeczeństwa..? :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
poko. jesli masz etke to tam sobie sprawdzaj numery częsci a ceny najlepiej sprawdzać na tej stonie: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj spokojnie Gryfi... Ale chyba zamyślony byłeś bo czas reakcji miałeś dość duzy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A Ty Gryfi już majty wyprałeś...? Jakbyś zobaczył swoją mine jak Andrzej (ten od bety) wjechał na Twój pas koło lotniska... Jechałe akurat razem z nim :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 22:43_________________________________________________a tak ogólnie to tył napęd to jest to... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to mu powiedz, że ma szczęście bo miałem walić w lewo jak zobaczyłem, że jedzie na mnie i byłaby czołówka a tak na marginesie niewiele brakowało żebym go zaczął gonić i nakład po ryju bo nie wiedziałem że to wy i myślałem że jakiś pojeb se jaja robi z ludzi na drodze (w końcu to BMW) :polew: chciałbym zobaczyć jak się bijecie... :polew: A co do walenia po ryju to tak miedzy Bogiem a prawdą jakbym miał obstawiać kto wygra to chyba bym postawił na Andrzeja bo pare razy widziałem jak się bije... Zresztą chyba jakbyś mnie zobaczył to byś odpuścił bo jeszcze ktoś by pomyślał że o mnie walczycie... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Ale Twoja mina... BEZCENNA :> :> :> :> [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 23:27_________________________________________________ hmmm... Jak tak powiedzieli to trzeba spróbować...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm...Przechodzi w tryb awaryjny... może przeładowuje...albo jest jakaś nieszczelność na węzyku podciśnienia... Aczkolwiek wtedy powinno sie wyswietlac "check engine"... Trzeba było się doturlać to byśmy podłączyli VAGa i wszystko wiedzieli.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uuuu a co sie stalo??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A Ty Gryfi już majty wyprałeś...? Jakbyś zobaczył swoją mine jak Andrzej (ten od bety) wjechał na Twój pas koło lotniska... Jechałe akurat razem z nim :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 22:43_________________________________________________a tak ogólnie to tył napęd to jest to... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki pany za spota
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jest już ruszt Panowie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czymś co pali wiecej niż moje autko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będe ale nie swoim autem... Niech ktoś weźmie coś do jedzenia dla mnie bo po tym jak dzisiaj podjechałem na stacje benzynową to mnie już nie stać Dobrze że wieczorkiem przesiadam się do oszczędnego Seata Inki 1.9d
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany pisać kto będzie dzisiaj na spocie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież autko jest u lakiernika. Aczkolwiek jak go zawoziłem tydzień temu to raz się zapomniałem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś wpadne dziś do Ciebie ok. 15:30 z felgą i oponką.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... to czemu zacząłeś jezdzić na spoty a4-klub...? Nie mogłeś tam zostać... :polew: :polew: Nie no Pablo żartuje :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
90zł szt
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie sie kiedys nawet sedany troche podobaly. ale definitywnie przekonalo mnie jedno zdanie "przeciez Pablo ma sedana" :polew: :polew: poko poko Boseron, jak trzeba będzie chętnie pomogę
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
tunera nie zmienie napewno :good: :good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
daj spokój... wieś jeździ sedanami... :decayed: :decayed: Boseron gratki za mgra były przez tel. a tutaj gratuluje decyzji zmiany autka. Zresztą już kiedyś się zastanawiałeś i radziłem Ci żebyś się nawet nie zastanawiał.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nio to miodzio. To zakładaj wszystko piknie i szybciutko
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tarcze ma z a6 więc pasić nie będą. Klocki jeśli są to pasować będą. Osłony przy 288 i 320 są takie same więc nie ma po co mu koleś dosyłać. W takim razie kupuj tarcze i zakładaj
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
osłony w 288 i 320 są takie same... Więc o nic już nie walcz tylko kupuj klocki i tarcze i zakładaj
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
kolega czarny558 już prawie kupował 312, więc chwała mu za to że zdobył 320 i nie wpakował się w te maleństwa :wink4: E tam zaciski nie są w najgorszym stanie. Moje pierwsze 320 miały pocięte rurki hamulcowe i nie miały blaszek. Wszystko musiałem dokupywać...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie ogarnąłem troche dokładniej temat głośników BOSE. Postanowiłem się tym z Wami podzielić żeby było od razu wiadomo z jakimi głośnikami mamy do czynienia. Wycofuję się z tego co wczesniej pisałem. Nie każdy głośnik BOSE do b7 ma zółtą kopułke. Głośnik 8E0035411B który zastąpił głośnik 8E0035411A w kwietniu 2007 nie ma żółtej kopułki. Głośniki BOSE można jednak łatwo rozpoznać po innych rzeczach. Głośniki BOSE są głębsze, ale wiadomo że na zdjęciu może to być nie zawsze widać. Głośnik BOSE 8E0035411A montowany do kwietnia 2007 roku wygląda tak: -charakterystyczne jest to że głośnik ten jest przykręcany z przodu do obudowy i ma żółtą kopułke Głośnik BOSE 8E0035411B montowany od kwietnia 2007 roku wygląda tak: -kopułka jest już czarna, głośnik nie jest przykręcany od przodu. Ogólnie w głośniki BOSE i A i B można poznać po tym że mają wtopione przewody w membrane (nie wiem jak to nazwać- zaznaczyłem to na zdjęciu. a seryjne głośniki tego nie mają) -Tył w głośniku B jest biały a uszczelnienie nie jest gumowe a piankowe. -głośnik przykręcany A tak wygląda zwykły głośnik: 8E0035411 -bardziej "płaski" - "czysta" membrana.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli kupił nie te gumki... Dobrze że durexów nie kupiłeś Tak w ogóle to :hi: