Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem. spytaj szwagra
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzisiaj auto idzie do lakiernika. :dance: :dance: A teraz wygląda tak:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj auto idzie do lakiernika. A teraz wygląda tak:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dzisiaj auto idzie do lakiernika. A teraz wygląda tak:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja jade w południe popatrzyć jak się ma moje autko. Dzisiaj idzie podobno do lakiernika.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czolem z rana ... chyba dojedziesz ... ty to lubisz do d*py wjezdzac tym bardziej ze mariolini bedzie na pewno mial kolarskie obcisle wdzianko a poza tym siemian dawaj namiar na to konto gdzie masz ta strone jak mam cos tam zmienic :polew: Przecież wysyłalem Ci już te dane z pół wieku temu. Zaraz poszukam i podeśle Ci drugi raz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wjezdzaj. Pojade kartem za Tobą i będe krzyczał: MAriolini szybciutko... A jak się nie pośpieszysz to na Ciebe najade :decayed:
-
[B7 BLB] BLB z tubriną i IC z BRD. Wykres do oceny i pytanie do znawców tematu
tak. a starej turbinie 8,5. Na tej teraz 7,3
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W Tychach są podobno fajne karty. Znajomi jezdza co tydzień...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:good: :good: [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:04_________________________________________________Kerczi pytanko apropos kodowania ksenonow. To się zmienia tylko w komforcie (kodowanie) na bixenon czy jeszcze gdzies?
-
[B7 BLB] BLB z tubriną i IC z BRD. Wykres do oceny i pytanie do znawców tematu
wiele zależy też od hamowni. W V-techu poprzednio wyszło 404Nm a realnie było pewnie z 350Nm. Bo jak inaczej wytłumaczyć że przed zmianą turbo (teoretycznie 404Nm 177Hp) auto 0-100km/h w ok. 8.3-8.4s, a teraz po zmianie (378Nm 191Hp) robi setke w 7.2-7.4s.. (mierzone g-techem i stoperem)... Sekunda to jest naprawde kolosalna różnica.. Zarówno Patryk jak i Szymon (CS) jezdzili tym autem i stwierdzili że jest wszystko ok więc ja im wierze. Może i późno wstaje ale długo daje
-
[B6 BFB] Tylna osłona siedzenia oraz cięgno od pompowania-nowatorska naprawa
oooo tego mi właśnie było trzeba. Mnie też pękł ten pręt...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale Panowie tu chodzi o fakt. Jeśli dla niego to dużo pieniędzy to niech poprostu powie a nie zasłania się jakimiś durnymi argumentami... To przecież żaden wstyd... I niech nie gada że jest taki pewny wygranej bo gdyby był to od razu by się założył...[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 12:17_________________________________________________moim zdaniem Pablo mógłby iść równo do pierwszego zakrętu... Potem mogłoby być mu cięzko bo prawe przednie koło by mu wpadło w prawą koleine a tylne prawe w lewą...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
człowieku życie Ci niemiłe... :decayed: Ty jesteś głową rodziny... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/nico-rosberg-szuka-swojej-ulubionej-fali-vt41449.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/zderzenie-motocykla-z-autem-vt41480.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no masz się Pablo czym chwalić. A4 b8 2.0 tdi 0-100 9,4s
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a bierzesz czopku pod uwagę że może skrzynia jest inna , inne przełożenia Ta Twoja 9.1 to miała ale 14 lat temu :good: :good:i przypuszczalnie ma całkiem inaczej rozłożoną krzywą momentu i mocy. Wartości max to nie wszystko...[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 16:36_________________________________________________ a bierzesz czopku pod uwagę że może skrzynia jest inna , inne przełożenia Ta Twoja 9.1 to miała ale 14 lat temu Preclu oni podają na manualu osiągi. A moja ma katalogowo 8.6s a ile teraz ma to ch***j wii ale nie jest źle bo B8 2.0 TDI 143KM objechałem bo z gostkiem 2 razy na bora stawałem bo mówił że mnie objedzie Teraz na 19" to się muł zrobił A Tobie preclu wydaje się że skrzynia manualna jest bezstopniowa...??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
same przyspieszenia to nie wszystko. A po drugie 0,5 sek przy takich czasach to jest juz dosc duzo...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przeanalizuj sobie Pablo to zdanie... Nie wiem czy byłaby zadowolona z nazwania Jej blacharą... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do pyrzowic w godzinke zajedziesz jak sie pośpieszysz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
właśnie nie wiedziałem co to za naklejka.. A ten felunek nawet fajnie wygląda... ... O Boże... podoba mi się to co Pablowi... ciekawe kiedy wpadne na pomysł żeby zamontować w aucie neony i zaczne jezdzić na blachary... [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 15:26_________________________________________________a ja powiem więcej. Mnie się ten felunek bardzo podoba na tym aucie tylko bym go dość mocno zglebił....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piter obciąłeś włosy??? Nie mówiłeś że byłeś ostatnio w saturnie na zakupach... klient w saturnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a o co chodzi??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
daj mi kropka na spocie... czyli jak przyjedziesz za jakieś pół roku.. :polew: :polew: