Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. nie nie nie... Miron mówił że pod enerdżi podjeżdza z ptakiem na wierzchu bo wtedy wygląda jak prawdziwy maczo.... Dopiero pod elprosysem go schował w krzaki :decayed:
  2. raczej wieś...[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 00:27_________________________________________________pasowałoby do Twoich wężowych bucików... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  3. Prze gigant... Siemian pod warunkiem że ty pierwszy... ja ci pożycze mój wózek ! oj chyba sie nie odważe... W końcu to ty masz z 280 kuni w aucie a nie ja :decayed:
  4. Grisza, Hammer na następnym spocie budujemy rampę i ćwiczycie... http://www.sadistic.pl/backflip-na-wozku-vt40880.htm
  5. odbiór własny na parkingu przez elprosysem :polew: :polew:
  6. no jutro do Patryczka podjade. Ja zawsze twierdziłem że dól im słabo wyszedł, Patryk twierdził że ładnie wstaje. Teraz mam dowody Oba prograny robił Patryk. Co najciekawsze podczas jazdy nie jest aż tak odczuwalny ten słaby dół... chyba że się przyzwyczaiłem...
  7. c**jnia a i tak Cie objedzie 5x...
  8. byłem dzisiaj na hamowni w Gliwicach. Wartości max może nie robią jakiegoś szału, ale wykres wydaje mi się jest dość ładny... Tylko powiedzcie mi jak to jest. Wg. hamowni v-techu moment był większy przed zmianą turbiny... To niby czemu przyśpieszenia i charakterystyka po wymianie turbo na BRD znacnie się polepszyły... :mysli: :gwizdanie: A tutaj poprzedni wykres robiony w V-techu rok temu przed zmianą turbinki:
  9. byłem dzisiaj na hamowni w Gliwicach. Wartości max może nie robią jakiegoś szału, ale wykres wydaje mi się jest dość ładny... Tylko powiedzcie mi jak to jest. Wg. hamowni v-techu moment był większy przed zmianą turbiny... To niby czemu przyśpieszenia i charakterystyka po wymianie turbo na BRD znacnie się polepszyły... :mysli: :gwizdanie: A tutaj poprzedni wykres robiony w V-techu rok temu przed zmianą turbinki:
  10. byłem dzisiaj na hamowni. Może i wartosci max nie są jakieś imponujące (190,9hp 377,9Nm), ale wykres ma bardzo ładny przebieg. I tak podjade do chłopaków troche pomędzić żeby coś podnieśli Pokazuje to że jednak hamownia hamowni nie równa. Bo wg. suchych porównań wykresów wg. hamowni v-techu auto powinno lepiej przyśpieszać przed wymianą turbiny A tak w ogóle to dzisiaj dowiedziałem się dlaczego miron zrobił program... to jest jego sposób na zdobycie pożywienia...
  11. Panowie już wiem dlaczego miron zrobił sobie wirusa... ... on tak zdobywa pożywienie.. wiecie klęska żywiołowa i tego typu rzeczy... :polew: :polew:
  12. gdybym nie kupił listw s-lineowych to pewnie bym to wziął...teraz już nie będe bardziej mieszał...[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 23:07_________________________________________________heloł z rańca... piter wstawaj.... co to jest?? czemu nie ma cie jeszcze na forum :decayed:
  13. mocno ich zalało...? :kwasny: :kwasny:
  14. no nie gadaj... :shocked: :shocked: to jest mega dobra cena
  15. no jak to przeczytałem to od razu pomyślałem o autach na allegro.. Ty lepiej pisz co w Norwegii
  16. własnie się tak zdziwiłem. Bo Ciebie z daleka widać po kolorze i do tego jechałem w przeciwną strone niż do domu :decayed: Kurcze progi z DTMa w dość dobrej cenie: (w ASO 2000zł/szt.) http://allegro.pl/item1047613185_listwy_progi_audi_a4_s4_s_line_oryginal.html
  17. nie na obiadek i nie do domu tylko babcia klucze sobie zatrasneła i musiałem jej zawiezc zapasowe i to bylo jakoś koło 17 a nie 17:30...
  18. _________________________________________________aaaa... to dobrze bo już myślałem że coś popie******em
  19. Kerczi może i moje jest spalone ale to przynajmniej audi... Słyszalem że Ty swoją b7 zrobiłeś z ciquecento... Podobno to nie Twój pierwszy projekt... Tutaj o Tobie piszą... http://www.joemonster.org/art/14123/Honda_Subaru_Hondabaru :polew: :polew: :polew:
  20. na mnie nie patrzcie, ja dopiero w tym momencie wróciłem z pracy...
  21. chodzi mi o zaciski z s4 b6, b7 (345mm) o których pisał wcześniej mystic.pl . Napisałem że zaciski różnią się kosmetycznie a Ty napisałeś że klocki też są troszke inne. Zdziwiło mnie to ponieważ wydawało mi się że w s4 b6 b7 od razu były zaciski na blaszki
  22. sam masz zarośnięty rów... :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.