Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
590.35zł/ szt :confused4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty już chyba ogłuchłeś na tych poligonach... :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj ty to sie ladnie boisz o ta kochana sfere .. sfera mnie pier**li. Zresztą nawet nie wiem jak tam sytuacja wygląda bo siedze w firmie. Bardziej się balem o mieszkanie bo woda już z Białki zaczynała wylewać...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jarzmo jest większe bo promień tarczy jest większy a co za tym idzie ramie działania siły również. Na siłe hamowania składa się siła*ramie czyli po zwiększeniu promienia auto dużo lepiej hamuje, przez co również tarcza się tak nie nagrzewa. Klocki są takie same. W Etce mają inny numer, ponieważ przypuszczam że róznią się mieszanką (lub tylko ceną). W katalogu Ate są te same klocki do 320 i 345. Chyba wiem co zamawiam.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
białka opada. To najważniejsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie rozumiem... jak mógł was oślepić? Laserem po oczach świecił?? Szczerze współczuje... :confused4:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Co masz za zestaw na zbyciu ? 320 czy 345 ? Tutaj masz odpowiedź: Zaciski przy 320 i 345 są takie same. Jarzma są oczywiście inne. Klocki też są takie same. Pzdr
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bardzo śmieszne... umówiłeś się z Tomkiem z Krakowskich co pisać?? Witam Marek lepiej wypchnij brykę gdzieś na górkę żeby ci nie doszło do kompletu firecar - watercar chociaż wtedy mógłbyś podać przy odsprzedaży że to super wytrzymała konstrukcja nie gniotsja nie łamiotsa nie paliotsia i nieutopiotsia ja jestem w pracy. tu jest wyżej. Aczkolwiek troszke mnie ta rzeka niepokoi... Jechałem dzis już pare razy po tym moście dzisiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, to nie ja kręciłem ten filmik. Ja siedze w pracy. Tu jest wyżej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze tak wygląda rzeczka koło mnie koło domu... :shocked:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
WOW f*ck...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter, jasny gwint ciemna śrubka, nie dotarłem wczoraj... :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj Tomcio Tomcio ale z Ciebie pierdoła.... :decayed:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
w sumie ja miałem n73 i z modulem q też nie działała więc możesz mieć kłopot. Teraz mam e52 i ona dziala i z modulem h i q. Jakby ktoś chciał się wymienić za dopłatą na moduł q to niech pisze na PW
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
wymien moduł. Jaki masz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sobie wyobrażam. Otwieram maske i wymieniam tylko jedną... Aczkolwiek nigdy bym tak nie zrobił :decayed: Zresztą nawet xenonów nie mam :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tak dalej będzie lało to szukaj wioseł a nie gum Coo sie boisz, ja sam w strachu :decayed: masakra nie mam czasu nawet na kompa usiasc.. siema ludziska :hi: Coś Cie tam z Markiem wymodzili znowu po jakiś krawężnikach była jazda? Jechaliśmy z Dawidem coś zjeść i Dawid jedzie sobie lajtownie 120km/h, ścina zakręt i patrzy czy się zmieści obok tira który jezdzie z naprzeciwka. Ja na fotelu pasażera. Auto przed nami stoi bo chce skręcić w lewo. Zdąrzyłem 2 razy powiedzieć "uważaj auto stoi" zanim Dawid się zorientował że przydałoby się hamować... Ja się tylko zaparłem o podłoge i czekałem aż przypierdolimy ponieważ uciekać nie było gdzie bo z przeciwka auto jechało... Ostatecznie po błagalnym okrzyku Dawida "nożżżż kuuuuurrrrwwwaaa mmaaaććććć" zatrzymaliśmy się ok. 1-2cm za autem przed nami. Ja już miałem gorąco... Dawid pewnie chciał się zrewanżować z adrenaliną, po przejażdzce Fabią kolegi :naughty: [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 17:34_________________________________________________ a ten sobie znowu nas pomylił.... Tomek ten niski gruby to ja :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
brawo Kubica
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Trafili do nieba prezydenci Putin, Castro i Kaczyński. Siedzą na niebieskiej łące i płaczą. Pan Bóg ich pyta, dlaczego płaczą. - Nie udało mi się do końca stworzyć wielkiej Rosji - mówi Putin. - Nie martw się pokazałeś im drogę, pójdą dalej sami. - Trzymałem naród za mordę, nic ze mnie nie mieli - mówi Castro. - Nie martw się, za rok na Kubie znajdą ropę i będą mieli dobrobyt. Spojrzał Pan Bóg na prezydenta Kaczyńskiego, przysiadł się i też zapłakał.[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 15:20_________________________________________________http://www.sadistic.pl/tato-tato-kupa-vt40223.htm
-
[B6 AWX] Springi WR 9 1BA vs WR10 1BE
jak masz wr9 to kup wr9. Przy wr7 może niżej siąść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież ja nie chciałem żadnej folii... oj Tomuś Tomuś... nie bierz tyle albo zmień dealera :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wow... wspólczuje. Osusz to lepiej dokładnie bo jak auto dobrze nasiąkło to może potem pleśnieć podłoga... :(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co mam wiedziec?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaką moją folie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawid miło bylo wczoraj Cie zobaczyć. Postarałeś się żeby podnieść mi troszke ciśnienie... Jak tam, pewnie przygotowania do wyjazdu? A tak w ogóle to powitał