Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: i
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
sportowy zawias to nie. Ale 1be jest suuuuper, tym bardziej że na codzien przemieszczam się dość szybko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
10 sek. ładne felgi :decayed: http://www.sadistic.pl/jak-to-widzi-rowerzysta-vt39880.htm[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 22:33_________________________________________________sandały i skarpetki... Maciek to Ty?? :polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
używam często mojego auta jako ciężarówki więc chce mieć pewność że napewno nie będzie obcierać. 240km/h to z górki, nie przepaści..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w sensie że taki z Ciebie kierownik że jeszcze przed ruszeniem tracisz panowanie nad pojazdem i zaczynasz kręcić kółka w niekontrolowanym poślizgu...?? :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hammer ale to nie o to chodzi. Bo 5 razy nie obetrze a za szóstym właduje 400kg porcelany lub blachy do bagażnika i okaże się że dobija na dziurach. Jak mi przetnie opone przy 240km/h to już nie będzie tak kolorowo... Zdecyduje się na takie dystanse tylko wtedy kiedy ktoś mi potwierdzi że nie ma możliwości obcierania nawet jakbym spadał z przepaści i wylądował...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: [br]Dopisany: 10 Maj 2010, 15:14_________________________________________________nie od dzis wiadomo że Krakusi są zazdrosni :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś o tym wiesz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
objechałbym was obu więc i tak możecie mnie cmoknąc w kant ch...a :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
my jakoś w BB sobie dajemy rade i grill jest co tydzień... ...ale my zaradni jesteśmy :naughty: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak ja się znim ścigałem na s1 to znikał z tyłu. A jak jechał wtedy co go widziałeś to dodatkowo miał 4 osoby na pokładzie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ustawiałeś zbieżność i pochylenie kół po założeniu nowych kół i dystansów ? Ja mam w sumie z dystansami et 34 i nic mi nie trze na 1BE nawet przy mocno obciążonym aucie nawet na hopkach Mogę nawet powiedzieć, że po ustawieniu pochylenia przy nowym setupie, wcale koła nie są mocno odsadzone i leżą idealnie w nadkolach. hmm... pochylenie kół? Wydaje mi się że w b7 się tego nie reguluje... :mysli:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to u ciebie jeszcze farorzowi sie na tace daje?? U mnie to się plebanom wp***dol spuszcza,aby w kościele patrząc na kobiety nie grzeszył :polew: No miałem okazję spotkać się na trasie z Twoimi znajomymi w czarnym BMW Zapytal się grzecznie czy znam Siemiana,powiedziałem z zaciśniętymi zębami,że tak :wink4: :decayed: Jaki ma tam w niej motor,bo nawet sadził? Jezdziłem tym. Przecież słabo mu to chodzi. 2.0 tdi 150hp
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czesc Słodki słyszałem że bujasz się po Polce furą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
napisz do Wąskiego. Może pomoże
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co potrzebujesz?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe, jestem dokładnie tego samego zdania. Jeśli założe dystanse to tylko takie żeby nie bylo fizycznie możliwości aby koło obcierało nawet po załadowaniu dwóch ton do auta
-
[B7 BLB] Wibracje podczas rozpędzania
wydaje mi się że da się je kupić, tak samo jak przeguby zewnętrzne. Kłopotem jest tylko dopasowanie odpowiedniego. Z tego co pamiętam to w b6 1.9 są takie same i do tego powinny być już zamienniki
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
oj nie bo jestem caly czas na miejscu... chyba że po pijaku bym pojechał i nie pamietał...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kac gigant... ...........groty nestle............ :polew: widać że to luuuubisz skoro masz takie skojarzenia :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pozdrowienia z groty Maciusia
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Zobacze jak będzie z czasem. O 13 mam być na lotnisku. Chciałbym się na 9 na hamownie ustawić ale jeszcze tam nie dzwoniłem a nie wiem jak teraz mają z terminami.