Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
jakby miron coś jeszcze pomodzil w aucie w tym roku to żona by mu wyrezała pakiet spanie... :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie wujek pojechał się karnąć :naughty: Kurcze byłem ostatnio na Armii Krajowej i nie poszedłem popatrzeć...
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
z tego co wiem to się nie da... Zresztą jeśliby się dało to chyba wszyscy by wymieniali tylko wyświetlacz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:oklaski: :dance: ja BĘDE !!! :notworthy: Tak wiem... wszyscy sikacie po majtach z radości :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
odkladaj to ty na zderzak bo teraz golizna z przodu i wyglada jak by bylo bum bum przodem nie masz racji kolego............... przód akurat był cały po jego bum............znaczy się zderzak tylko Siemian go zostawia bo ma do niego sentyment................... to był jedyny element nie uszkodzony w jego aucie od nowości..................nawet w ASO było to sprawdzane i potwierdzili, że zderzak jest z B7 nie no mistrz... :polew: :polew: jak nie widzisz to usiądź bliżej monitora :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
teraz sam sobie pluje w brode że zrobiłem to dopiero teraz. Auto całkiem inaczej wygląda. Tył super usiadł. Ogólnie różnica jest od razu widoczna. Koła pięknie się "wpasowały" w nadwozie. Już nie chce dystnsów na tył. Teraz wydaje się że koło jest dużo ładniej odsadzone Inaczej jezdzi. Na stabilizatory już zaczynam odkładać [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 21:30_________________________________________________tak cyknięte telefonem na szybko... Wreszcie to jakoś wygląda Jeśli ktoś się zastanawia czy warto wymienić zawias to mówie WARTO x1000!!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
właśnie szczerze mówiąc myslałem że będzie twardszy... Lubie mieć wszystko twarde :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nawet nie ma tragedii. Bryła auta jest mocno pochylona do przodu (poprzednio stał idealnie a wydawało się że tył jst wyżej)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no róznica wizualnie jest straszna... niby 2cm... Miron miał racje mówiąc że 2cm też można dużo zdziałać i może nawet boleć (myślałem że chce się pocieszyć :decayed:). :polew: Jezdzi się też duuzo fajniej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przód usiadł 15mm tył 20mm. :kox: Dzięki Wojtuś
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie no standardzik -20mm 1BE[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 20:24_________________________________________________zawieszenie już jest. Jezdzi się fajnie :kox: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 15:34_________________________________________________Przód usiadł 15mm tył 20mm. Jest :kox: :kox: i wreszcie tak nie buuuja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisał mistrz wyczucia i stylu... Ciekawe czy Pablo też tak uważa...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niee niee... teraz to trzeba nim jezdzić i się delektować..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zamontowałem wreszcie zawiasik s-line i jest suuper :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no z tym rs4 2.0 tdi to też mi się wydaje że jakiś wał będzie. Zresztą wydaje mi się że na tym ostatnim zdjęciu, gdzie widać silnik jest rozbita szyba...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto nim jechał?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos dziwnego z tym ogłoszeniem zresztą jest. Bo aut ona zdjęciu to prawdziwy rs4... http://moto.allegro.pl/item1013900417_audi_a4_s_line_w_rs4_2_0tdi.html http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=124307805&__lp=3&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=464847&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wotuś Ty się pogodą nie zachwycaj tylko lepiej pisz jak tam moje zawieszenie :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale ja mówie jak to wygląda w praktyce a nie w teorii... Mając lepsze hamulce- szybciej jezdze- więcej hamuje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czekałem aż to Cuberku napiszesz... :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja miałem tak samo, po przejechaniu 20 tys km zrobił sie troszke wiekszy luz, ale jedno jest pwene że przy wiekszych hamulcach klocki zużywaja sie duzo wolniej nie zauważyłem... powiedziałbym że jest wręcz na odwrót... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
auto piękne ale nie chciałbym takiego...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odpowiem tak:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam rekord 71[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 21:07_________________________________________________w audi ośce też bak ma 70 litrów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już się nie moge doczekać