Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe... wiem wiem.. wieś zrobiłem :decayed: ale narazie tak zostanie i mam nadzieje że będzie to stan przejściowy ponieważ docelowo mają być listwy od s4. a najważniejsze że mnie się podoba (a może już powinienem pisać podobie... :polew: :polew:) Z gówna s4 nie zrobisz... :polew: [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________ja tak nie chce S-line ja chce Siemian-line w pakiecie Burn-Edition :polew: [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:08_________________________________________________ chrom to by nie pasował... Wydaje mi się że jak zawias przyjdzie niższy i dystanse wejdą na tył to auto "przysiądzie" i będzie to fajnie wyglądać... ...a jeśli się okaże że się myle to polakieruje listwy w kolor
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kogo dzisiaj mijałem na Dmowskiego? Ciebie Dominik?[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:01_________________________________________________ Dolej wódki, nie słyszałem żeby komuś zaszkodziła :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jakbym dorwał listwy od eSy to by napewno poszły w kolor. Te tak jak mówie bałem się że się "zgubią"[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:45_________________________________________________Widzisz Cuber bałem się czegoś takiego: w srebrnym s-lineie te listwy się poprostu gubią... Moje się wyrózniają... może nawet trzoche za bardzo, ale zobaczymy co będzie po zmianie zawiechy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
browarek i tv No nie mów... to dokładnie to co u mnie :good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widziałem, widziałem. Na mobile de sie już wczesniej naoglądałem. Do teraz mam mieszane uczucia i nie wiem co mi sie bardziej podoba... Zobaczymy za ok. 2 tygodnie jak auto pójdzie niżej i dojdą dystanse na tył i letnie fele. To też powinno dużo dać... A jak mi sie znudzi to poprostu na przyszły rok pójdą dokładki w kolor[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:35_________________________________________________ wez jeszcze Cuber pod uwage że w s4 są te listwy bardziej odstające. Te moje by się mogły gubić w kolorze...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wytrzymują, aczkolwiek tracą skuteczność w połowie. Dopiero po drugim hamowaniu zaczynają świecić
-
[B6 AWX] Świecąca kontrolka ESP po przekładce
01486 - System Function Test Activated 35-10 - - - Intermittent to oznacza że zaczął się "przyuczać" i po pokręceniu kierą powinno być ok...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wow, ciekawe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam jeszcze letnich opon. Pewnie dopiero za tydzien kupie :confused4: :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no wiadomo, każdy ma swoje zdanie. Mnie się podoba, tylko prosi się o obniżenie. Myśle że fajnie będzie wyglądało dopiero jak założe letnie koła [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:11_________________________________________________ Dokładnie. Ja się zastanawiałem czy na jaśniejszy czy ciemniejszy. Postawiłem na ciemniejszy i teraz się tego trzymam. Listwy są w kolorze takim jak tylna dokładka. Auto jest brudne więc wydaje się że dokłądka ma inny kolor. Jeszcze z przodu by się przydało coś w tym kolorze... Brakuje teraz ewidentnie większego kółka...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
listwy już są... Na zdjęcu średnio wygląda.Bałem się i zastanawiałem na jaki kolor je zrobić ale teraz się ciesze. Auto coprawda aż się teraz prosi o niższy zawias (będzie w przyszłym tygodniu) i o dystanse na tył (też już zamówione). Jeszcze by się zderzak z s4 przydał bo przód jest taki "goły" ale nieprędko uzbieram kaske...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie :) Teraz hamuje dużo lepiej z większym tyłem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
[ALL B7] Irytujące elementy wnętrza.
ja podokręcałem te bolce i jest duuużo leiej ale dalej troszke skrzypi... Musze je jakoś lepiej dopasować...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a czemu piszesz to do Flyera? Na żywo wygląda lepiej, bo listwy "poszerzają" auto a na zdjęciu tego nie widać[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 12:02_________________________________________________to tak samo jak pełny black-line prawie nigdy nie wygląda dobrze na zdjęciach a w realu jest mego :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio i wibratorów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"Firma" to dużo powiedziane, zwykły szrot Ale części do aut VAG mają dużo, w zasadzie nie spotkałem się, żeby nie mieli tego, czego akurat szukam. I ceny w miarę znośne. Aczkolwiek z podejściem do klienta różnie...czasem totalna olewka, czasem się zainteresują hmmm... ciekawe czy będą mieli to co ja potrzebuje.... wątpie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
listwy już na autku. Aż prosi się o niższy zawias i dystanse na tył.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Flyer jaki Ty jesteś Boski... Dasz mi autograf... :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w s4 też się wyrózniają... Tak tak... wiem tam te listwy są większe...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dlatego trzeba go jak najszybiciej obniżyć i dać dystanse na tył. Felgi narazie takie zostaną. Zresztą jak założe na lato 18' to teżtroche inaczej będzie...[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 10:38_________________________________________________A listwy się dobrze komponują z moimi przednimi zaciskami :naughty: :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
fajnie. To wklej jakieś fotki. Widziałem to już gdzieś i jestem ciekaw jak na żywo to będzie wyglądać... Przyjedz do nas na spota :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ja dokładką zacząłem to postanowiłem że dokończe i zobacze co wyjdzie. Jak mi się znudzi to zawsze moge to przemalować. Napewno auto optycznie zrobiło się szersze i mniejsze...[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 10:20_________________________________________________przy takich przeróbkach zawsze będą mieszane odczucia... Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądała ta przednia dokłądka u Ciebie...