Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. zawias będzie we wtorek :naughty:
  2. dzisiejsze słitaśne fotki :decayed:
  3. Bose korzysta z drugiego mikrofonu[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:02_________________________________________________w BOSE nie masz gali. Tzn jest automatyczna
  4. Przemian wszystkiego dobrego i dzięki za mini spota
  5. ciekawe jak by to wyglądało przy zwykłym zderzaku... :mysli:
  6. dobrze że nie oskarżonym na karnym :decayed:
  7. Ty lepiej popatrz sobie na swoje pseudo listwy carbonowe... :polew: Ciekawe co bedzie następne... plastikowe felgi oklejone folią w kolorze aluminium, czy deska rodzielcza oklejona folią z fakturą blachy ryflowanej... :polew:
  8. wow... wygląda całkiem ciekawie... Trzeba było sobie zostawić te kable na wierzchu
  9. nie przyjdę a jednak jesteś :polew:
  10. a co będziesz całą noc robił....
  11. teraz będziesz Bogiem błyskoteki w Knurowie... :polew: :polew:
  12. a4 b7 Avant szara pod Szpitalem Położniczym na Siemiradzkiego... :gwizdanie: Rej. RSA77... Ramki klubowe
  13. Pany czyja a4 b7 Avant szara stoi pod Szpitalem Położniczym na Siemiradzkiego... :gwizdanie: Rej. RSA77... Ramki klubowe
  14. daje daje. Żeby rozgrzać 320 do czerwoności trzeba już jakiś górski OeSik
  15. :polew: :polew: ej Panowie nie wkjelajcie tutaj takich panien bo przyjdzie Miron, podnieci się i zacznie mi tu spamować... :polew: :polew:
  16. bo jest brudna :) Całe autko jest ubrudzone troche, a listwy czyste bo przed chwila założone. No zrobie lepszym aparatem fotki[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 12:15_________________________________________________w oczekiwaniu na zawias 1be (prawdopodobnie będzie we wtorek)
  17. jak dla mnie kicha....
  18. też chyba będę musiał iść
  19. uuu czyli jak przyjde kiedyś i będą ujebane z czegoś białego to mam wiedzieć że przechodziłeś... :polew:
  20. heh, może już zaliczke mu dam :decayed: Nie no... myśle że będzie ok Do dywaników Pabla jeszcze troche mi brakuje... :wink4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.