Treść opublikowana przez siemian
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
też tak myśle
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jak zwykle- a ty? też jak zwykle czyli Cie nie bedzie? :oklaski: :ssij: :takiego: :bicz3:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie da się. Możesz pojechać z nią do ASO jak już kupisz. Jeśli jednak okaze się kradziona to Ci ją skonfiskują.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja chyba nie dam rady
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kolo silowni 24h .... Słowa BARDZO ŁATWE do wymówienia po spożyciu alkoholu przez siemiana: 1. Kolo teatru kurwaaaaa... 2. Bo to glupie piz*y sa... 3. Tutaj zrobie sobie tor 4. spiedraaalaj Słowa BARDZO MOŻLIWE do wymówienia po spożyciu alkoholu przez siemiana: 1. Ale ty jestes prymityw... 2. Maciek chodzi w sandalach ... 3. Dzwonie do godzica ... rozepchany dymancu mam cos na twoje rzadze wez sobie od razu dwa jakby jeden pekl ... :polew: :polew: :polew: nie koło teatru tylko pod teatrem... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słowa BARDZO TRUDNE do wymówienia po spożyciu alkoholu: 1. Wyindywidualizowany entuzjasta 2. W czasie suszy szosa sucha 3. Nielojalna Jola Słowa ABSOLUTNIE NIEMOŻLIWE do wymówienia po spożyciu alkoholu: 1. Nie, dzięki chłopaki, mi już nie polewajcie... 2. Nie, nie namawiajcie mnie, nie będę śpiewać... 3. Przykro mi Piękna Nieznajoma, ale nie mam ochoty na seks ...[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:09_________________________________________________ kiedy chcesz "rozepchany" :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
miaszczy zyzdem... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ale piter mi sie zwierza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Błękitna ostryga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale macie grilla.... uuuuuu :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem ..moze jutro Ci pasuje rano o 9 ? ... daj znac to zadzwonie tam .. o czym Wy mowicie? a czytać nie umiesz? Idą pod ścane gdzie są dwie dziury i napierdlają ile wlezie... Potem jeden drugiego i tak na zmiane... takie pedalskie zabawy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zakładaj slicki i przyjezdzaj wezmę Cie na hol
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiadomo że przejdzie trzecia opcja... Jakbym pojechał to wiadomo że złoił bym Wam wszystkim dupska (godzic nie bierz tego dosłownie) więc nie byłoby się po co ścigać :polew:
-
[B7 BLB] Kierownica multifunkcyjna + tempomat - montaż
właśnie w tym problem bo mam kierownice multi... mówią że są dwie wersje z obsługą i bez, więc muszę najpierw dowiedzieć się jaki mam moduł, vag to ostateczność bo sam sobie tego nie zrobie ale co Ty chcesz zrobić?? Jeśli chcesz dołożyć tempomat to KAŻDY moduł obsługujący kiere multi, obsługuje tempomat. Więc mysisz dokupić tylko taśme i manetke od tempomatu. Pozdrawam
-
[B7 BLB] Kierownica multifunkcyjna + tempomat - montaż
jesli nie masz tempomatu lub kiery multi to na 100% masz modul podstawowy, więc smialo kupuj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jestem ZA
-
[B7 BLB] Kierownica multifunkcyjna + tempomat - montaż
Bzdura Sławek. W b7 tak samo były moduły podstawowe... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heloł... umieram... moja głowa...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w miescie miałem spotkanie szkolne... Troszke po bandzie poszedłem... A dzisiaj cała rodzinka się zjechała i cały dzień przy stole...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz spoty są we wtorki... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja nie moge oglądać takich filmików bo wk***ia mnie że moje w ogóle nie jedzie... To co ja mam powiedziec ? nooooo... :polew: Ty masz przynajmniej quattro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja nie moge oglądać takich filmików bo wk***ia mnie że moje w ogóle nie jedzie...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Bixenon innego w b7 nie było... był tylko bixenon.. Panowie spokojnie. Myśle że do tego dojdziemy, ale narazie stopuje z modami bo kryzys jest
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
właśnie się zastanawiam... Bo nie wiem czy jest sens skoro ori s-line i s4 miały dokładnie tak samo...