Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
aż dziwne że jesteś ubrany jak robisz takie fotki... :decayed: Kurcze jakoś te lampy pomaowane na czarno do mnie nie przemawiają... Może na żywo wygląda fajnie... trzebaby obadać. 20.05 bede na śląsku, chciałbym o hamownie w gliwicach zahaczyć, to jak poprosisz sołtysa żeby położył na jeden dzień asfalt to rozważe przyjazd do Prosiakowa... ekhm.. Knurowa... Będzie audiencja u Siemiana :polew: Macie tam jakieś błonia? Bo pewnie dużo ludzi przyjdzie popatrzeć... Powiedz sołtysowi żeby się nie martwił wyrównam straty wynikające ze ścierania asfaltu... ...żeby nie było że do dzieci z Knurowa w tym roku Mikołaj nie przyjdzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzisiaj był mały klubowy zlocik u Wojtka... Był... Wojtek... Maciek i moja skromna osoba. Maciek coprawda był Passkiem ale co tam... W drodze powrotnej spotkaliśmy Hammera na S1. Powiem tak... widok przerażonej miny Maćka próbującego za mną wyhamować... BEZCENNA :decayed: Maciuś jakby dało się obrócić i żebyś mi wjechał w przód to bym nie zredukował i nie odszedł :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
już się wczoraj chwaliłeś... :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:23_________________________________________________a gdzie tam jakieś miasto... :polew: :polew: [br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:23_________________________________________________a tak w ogóle to jak wygląda sprawa jutrzejszego Kozubnika? Pozmieniały mi się troche plany i wygląda na to że będe mógł pojechać.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
:decayed: oj czaki czaki. Myśle ze w tym tygodniu jest szansa że wymienie w końcu tą szybe :)
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
1000zł??? No to nieźle przepłaciłes... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitoł. Idzie ktoś dziś do miasta wieczorem?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pudzian go zmiazdzy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gorzej jak starego konto zablokuja nie ? też zablokowane Gorzej jakby mi to drugie zablokowali...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dobrze że nie pod :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie dzisiaj przyszlo zajecie konta za mandat... Już drugi raz to konto moga sobie blokować
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heluł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heluł
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
On chyba ramki przywiózł 2 lata temu http://www.autotesty.furious.pl/audi-a5-sportback.htm "[...]Napęd przekazywany jest na obie osie za pomocą sprzęgła Haldex czwartej generacji.[...]" To ja czegoś nie wiem, czy pomylił się redaktor? raczej się jebnął... Przy silnikach wzdłuznych jest Torsen
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uczy się ode mnie :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 20:23_________________________________________________ 10 aut. nieźle jak na pogodę do d*py no- w tym jeden nowy kolega Piotrek ale nie zdradził nicku. a on w ogóle mówił??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dzieki dzięki wszystkim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piotrek ładnie to tak żone nagrywać z ukrycia... :polew:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
[B7 BLB] Wibracje podczas rozpędzania
bez problemu wymienisz sam przegub... i nie rób tego w ASO!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to z tego są szkolenia...?? chyba żeby dobrze połykał... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a no to może ja przyjade jednak... A własnie a co z rusztem od grilla?
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
my też Cie widzimy... nawet nie wiesz jak cięko jest zjechać na pobocze i szybko podmienić ramki zanim zauważysz... :polew: