Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a czemu nie to normalna procedura serwisowa , tyle ze mozna toczyc swoje jak wiadomo ze sa proste bo z uzywkami to roznie bywa swoje to tak. Chodzi mi że nie założyłbym używanych tarcz bo wiem jak moje potrafią wyglądać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wiem... nawet ktoś nagrał z tego filmik.... http://www.sadistic.pl/skok-na-szybe-vt38782.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 06:45_________________________________________________ nie no fajnie było bez Ciebie... Dlatego tak długo siedzieliśmy... delektowaliśmy się :D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak ja jestem to zawsze jest GIT
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie założyłbym tarcz po toczeniu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki pany za spota. Wojtuś jutro jestem u Ciebie 8:05... cholerka dobrze przewidziałeś że w tym tygodniu jeszcze u Ciebie będe.... ale tym razem nie w mojej sprawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla Tomka takie sytuacje to codzienność... :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 17:06_________________________________________________ale ten filmik jest do d*py bo nie ma konca...[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 17:08_________________________________________________tu macie całość. To sobie oglądnijcie... [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 17:10_________________________________________________i tu w zwolnionym tempieOil on the road at 150kph
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wlasnie !!!!!! ...a przecież wiadomo że piter nie ma zajomych i wykorzystuje każdą okazje żeby porozmawiać z jakimiś ludzmi a nie tylko swoim psem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no co za pytanie... To tak jakby zapytać czy piter będzie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
też byde :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ten drugi filmik jest dobry...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rs4 b7 nie było zbyt udaną kontrukcją i demonem prędkości ze względu na przestarzałą konstrukcję silnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taaa........ wcale tak nie jeździsz już kiedyś widziałem co u ciebie adrenalina wyzwala nie ma bata choćby na ale trzeba być z przodu no i ten mini też tak wcale nie wymiata bo coś koło 135km/h na tej dwupasmówce to żaden szał jak by gość przycinał pod dwie paki to co innego a miał na to czas i dystans no tak, ale zbireało mu się to ładnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
a czytać poprzednią strone to nie łaska... :gwizdanie:
-
[ALL B7] Irytujące elementy wnętrza.
ja tam nie mam większej ilości spinek...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weź się nad tym jeszcze zastanów... to bedzie wyglądać jak kupa... ... chociaż jak patrze na Twoje auto to do takiego stylu może pasować (lusterka).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tak nie jezdze. Dajcie spokój to już przegięcie pały po mieście tak jechać... Ale dobry jest... ładnie droge zajezdza tym gliniarzom... autko też mu całkiem fajnie chodzi.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 13:06_________________________________________________ ja bym tego nie wziął jakby nawet ktoś mi dopłacał to 30zł...[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 13:07_________________________________________________tzn. nie no wziąc to może bym wziął... ale napewno nie zakładał... Pablowi bym sprzedał za 50zł/szt.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajna jazda... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: http://www.sadistic.pl/205-punktow-i-35-zarzutow-za-rajd-przez-centrum-miasta-vt38649.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajna jazda... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: http://www.sadistic.pl/205-punktow-i-35-zarzutow-za-rajd-przez-centrum-miasta-vt38649.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
patrzcie... jestem na demotywatorach :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed: chyba sobie karcze kupie :decayed: Syberia. Polak, Rusek, Niemiec i Anglik uciekają na jednych saniach przed watahą wilków. Po jakimś czasie wilki zaczynają ich doganiać. Niewiele myśląc , Rosjanin wypycha Anglika a wilki rozszarpują nieszczęśnika. Po jakimś czasie sytuacja niestety sie powtarza i wilki znów doganiają sanie. Tym razem Rusek wypchnął Niemca. Po chwili wilki znów doganiają sanie na których jest juz tylko Polak i Rusek. W tym momencie Rusek wyjmuje strzelbę i zabija wilki. Polak pyta go: - Dlaczego wcześniej nie zabiłeś tych wilków ? Na co Rusek wyciąga butelkę wódki i mówi: - No co ty? Pół litra na czterech ?!
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
gorzej już być chyba nie może, więc śmaiło eksperymentuj..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzisiaj może nawet nie zjem obiadu i przywioze sobie coś na grilla