Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
działa....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no nareszcie...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dzisiaj porównałem sobie fotki auta jak wyglądało po zakupie (ale już felgi miało) z stanem obecnym: troche się pozmieniało :decayed: A tu pare słitaśnych fotek z dzisiaj
-
[B7 BPW] "Piszczenie" wspomagania
Ja miałem problem ze sprzęgiełkiem alternatora przy takich objawach - dość głośne piszczenie - wzmagało się z dnia na dzień. Koszt sprzęgła ok. 120PLN INA - po wymianie "0" piszczenia. to są całkiem dwie inne sprawy. Sprzęgiełko u Ciebie zaczynało wtedy mocniej hałasować ponieważ dostawało większy opór. Sprzęgiełka niestety padają co 100-150 tys km... Odgłos jest bardzej taki jakby tłukła się jakaś osłona. Zaobserwować to można otwierając maske i spoglądając na pasek (nie będzie szedł rózno tylko będzie się trząsł i szarpał napinaczem). To że pompa piszczy przy skrajnym położeniu jest normalną sprawą.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co tam parówy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heloł :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B6 ASN] Czy wydech z anglika 3.0 v6 będzie pasować do niemca :)
to czy anglik czy nie- nie ma znaczenia. Znacenie ma czy quattro czy ośka (w ośce masz inny bak, przez co wydech musi być "wygięty" i poprowadzony jakby jedną strona
-
[B7 BPW] "Piszczenie" wspomagania
raczej normalny objaw na maksymalnym skręcie
-
[B7 BLB] Wibracje podczas rozpędzania
tutaj masz odpowiedz... Przy takim przebiegu ma prawo odmówić posłuszeństwa pare rzeczy... Zrobisz to i będziesz miał spokój na pare lat...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zostało mi zameldowane że słodki jedzie właśnie w okolicach Warszawy [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 17:07_________________________________________________http://www.sadistic.pl/zdjecie-z-miejsca-zdarzenia-vt38917.htm :polew: [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 17:08_________________________________________________piter już wiem dlaczego tak wyglądasz... http://www.sadistic.pl/uwazaj-jak-chodzisz-vt38908.htm :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi Ty mała mendo.... kto Ci pozwolił coś pisać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Henie Kerczi od tego patafiana z kompa pisze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtuś bierz się za wykręcanie tych ksenonów od Kercziego... Ja go tutaj zagaduje a ty dupska nie ruszysz... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
potwierdzam :)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: ja pier**le ale mnie łeb napierdala... nei trzeba bylo tyle wczoraj pić... a tu do pracy trzeba jechać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: mam kaca giganta... a tu trza do pracy jechać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tym się da szaleć niestety tylko na prostej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety nie... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wkurwiaj mnie :decayed: Na szczęscie tu na tym zadupiu w BB jest coś takiego jak internet i też moge tego słuchać... Przydałoby się dorezać neta do RNS-E i zrobić odbiornik radia internetowego... :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pasuje do Ciebie.. Tylko motor troche za mocny :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no no no... widze że szybko się rozchodzi... Godzinke temu wysłałem to Wihajstrowi :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
phi.... tutaj macie pare fotek z wczorajszego bielskiego spota :naughty: jakość słaba bo robione fonem...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
każdy by tak chciał...