Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja chyba umyje auto jak taka piękna pogoda
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
fotki :kox: Szczególnie ten napis na trzech "chu_j to ty" :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jezus maria... ciekawe czy będzie też taki brzydki..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: Eeee, te czujniki to ściema... Jak Wojtek mi wymienia klocki to na tej pierwszej prostce koło warsztatu już mi się wyświetla że trzeba znowu zmienić... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aaaa bakuś.. kurde człowiek na kacu to nie czyta dokładnie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to do mnie?
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
ALE URWWWAŁŁ :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ronal r10 turbo dostępne są tylko w rozmiarze 15" ale szukam czegoś tak wyglądającegoJeśli chodzi o dostęp to są na allegro- siemian już dawno powinieneś je mieć w swoim MKI jak będzie kaska będzie felunek :good: :good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
k**wa pójdze sie na pare piwek...wróci i 5 stronic do czytunia....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moje ostatnio słowo. Mimo że ta dyskusja mnie w ogóle nie dotyczy bo ostatnio w ogóle nie moge jezdzić do Was na spoty... Pablo już któryś raz widze że dzielisz ludzi z forum na pare grup i je szufladkujesz. Naprawde w d*pie mam z kim i kiedy co piłeś i jaki z Ciebie kozak. wk***ia mnie gadanie w stylu: "co na ten temat ma do powiedzenie góra" Jaka kurcze góra... Kopca Kościuszki zapytasz? Uważam że decydować powinni ludzie którzy regularnie uczestniczą w życiu klubu czyli klubowicze (jakby z zasady) i ludzie którzy jeżdzą często na spoty. A nie tylko jak to nazwałeś... GÓRA. Nie zapominajmy że każdy kiedyś był nowy. Uważam że forum jest miejscem gdzie się dyskutuje i powinno się to odbywać na w miare równej przestrzeni. To nei jest system hierarchii... Dobra kończe bo i tak pewnie mnie za to zjebiecie jak psa.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:56_________________________________________________ i na to własnie czekam a nie na bezsensowne bicie piany kto ma dłuższego ja mam. Tak mi na Facebooku wyszło :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm.. jakbys jezdzil na spoty to może ktoś by pamiętał jak wygląda Twój złom i Ci doradził czy pasują czy nie :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mnie wk***ia to że nie mam czasu do Was przyjechać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma żadnej samozwańczej władzy masz jakiś pomysł pisz może akurat wszystkich uszczęśliwisz ale taki się jeszcze chyba nie urodził.[...] a ja a ja... przecież przestałem jezdzić na spoty krakowskie... wszyscy szczęsliwi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
przewody zostają te same nic nie wymieniasz. Zauważ że przewód hamulcowy a4 jest jeden bez względu na rodzaj zacisków (288/321/345). To że jest dłuzszy w a6 wynika zapewne z innej wieklości i budowy auta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to może w Jaworzu pod Bielskiem róbice spoty. Tutaj mamy fajną miejscówe.. Skoro Tomek mówi że odległość nie ma dla niego znaczenia.. :wink4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chciałbyś go pierdoolić :polew: Na początku myślałem czy to nie Ty, ale po pierwsze primo za mało owłosione dupsko, a po drugie primo Ty przecież myjesz się tylko w pierwszą sobotę miesiąca... :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie Ok ja spadam na pocztę wysłać moje lampy tylne ledy także jeżdżę teraz na starych piździochach przed 1 liftu [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 12:34_________________________________________________ To prawda, każdy ma blisko. Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni: Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie. Taka moja dygresja Przemian sorry ale co ty za bzdury piszesz, mówisz że ja rzadko przyjeżdżam na spoty :?: Zawsze jestem gdy mam wolne od pracy a przecież jak były spoty w Niedziele to nie mogłem sobie robić każdego wolnego weekendu bo właśnie takie sklepy jak MM "żyją" z weekendów Także zastanów się jeszcze raz kto i ile razy uczęszcza/uczęszczał na spoty A co do mojej osoby to nie pisz ze byłem 2-3 razy w tym roku :shocked:Przemian powiedz mi od kąt ja jestem na forum i od kąt jeżdżę na spoty??? Ty jeszcze nie słyszałeś o forum w czasie gdy ja piłem vódkę z Hugo w wiśle - tak na marginesie a w liście powinieneś umieścić osoby które jeżdżą od lat na spoty i często przyjeżdżają na spoty i powinni mieć zdanie co do zmiany miejsca a jeden z tej listy nie przyjeżdża na pewno regularnie, taki jeden zielony :OMG: dobrze że nie ot kąt Siemian to chyba ten program coś wprowadza w błąd bo jak napiszesz "od kąd" to pokazuje błąd bo pisze się razem :polew: :polew: :polew: odkąd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To prawda, każdy ma blisko. Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni: Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie. Taka moja dygresja Przemian sorry ale co ty za bzdury piszesz, mówisz że ja rzadko przyjeżdżam na spoty :?: Zawsze jestem gdy mam wolne od pracy a przecież jak były spoty w Niedziele to nie mogłem sobie robić każdego wolnego weekendu bo właśnie takie sklepy jak MM "żyją" z weekendów Także zastanów się jeszcze raz kto i ile razy uczęszcza/uczęszczał na spoty A co do mojej osoby to nie pisz ze byłem 2-3 razy w tym roku :shocked:Przemian powiedz mi od kąt ja jestem na forum i od kąt jeżdżę na spoty??? Ty jeszcze nie słyszałeś o forum w czasie gdy ja piłem vódkę z Hugo w wiśle - tak na marginesie a w liście powinieneś umieścić osoby które jeżdżą od lat na spoty i często przyjeżdżają na spoty i powinni mieć zdanie co do zmiany miejsca a jeden z tej listy nie przyjeżdża na pewno regularnie, taki jeden zielony :OMG: dobrze że nie ot kąt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ten ma brzydkie felgi ale jeśli chodzi o wysokość zawieszenia to jest moim zdaniem idealna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja bym najpierw mocno obniżył auto Gryfi. Przy takim prześwicie żadna felga nie będzie dobrze wyglądała...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hammer zwróć uwage na te chromiki pod przednimi halogenami :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo jesteś alkoholikiem :decayed: powitał widzieliście jaki wynalazek ostatnio pod sferą widziałem... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Jak jezdzić? Przecież nawet nie wiesz to co głupio gadasz... Poza tym jak chcą to niech nasyłają... Ciekawe co nam zrobią... Dostaniemy mandat za przeklinanie w miejscu publicznym :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja myśle i żeby mi się to nigdy więcej nie powtórzyło bo inaczej pogadamy :wink4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ale przecież przody b6 i b7 są całkiem inne, a to auto nie bylo mocno rozwalone...