Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:56_________________________________________________ a kto jest zaopatrzeniowcem?? jakto kto? Ty :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no a jak będziesz miał szczescie to przy szlachcie zobaczysz też Wihajstra :polew: w końcu ktoś musi nam tego grilla rozpalać :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo piter to łatwa d*pa jest... po zlocie powinieneś to wiedzieć... :polew: [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:44_________________________________________________podobno cała polska jużto wie :naughty: [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:45_________________________________________________tylko jak zobaczysz taki wzrok pitera to lepiej od razu leć do sklepu po wazeline... ....żeby nie było... z tą wazeliną to mi godzic mówił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym nie chciał szarego z jasną podsufitką i paluchami odbitymi na słupku... Ale już chyba wiem co to za paluchy... to mi się pojawiło kiedyś po wizycie w komocie więc jak to te sam to możesz tam pojechać żeby wyczyscili :decayed: [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:36_________________________________________________ to jakaś maskotka regionu czy co , że trzeba się przytulać , czy przynosi szczęście maskotka nie maskotka... uważaj na spocie bo jak usłyszysz "hej... spadło Ci mydło..." to już będziesz wiedział że godzic przyjechał... ale wtedy moze być za późno... Piter dał się na to zrobić... tyle że mu się spodobało :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ładna, ja bym przebieg dokładnie sprawdził, drążek biegów nie wygląda chyba na 155 tys. wygląda. Z doświadczenia wiem że beżowa tapicerka w audi to masakra... Ostatnio widziałem kumpla a6... 160 tys przebiegu, auto ma od nowości. Gałka i kiera w dużo gorszym stanie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
NIE
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
a czy ta turbina jest wydajniejsza od BRDowskiej? i czy gra jest warta świeczki...?
-
[B6 AWX] Świecąca kontrolka ESP po przekładce
Sławek miałem raz taką sytuacje że wyświetlał się taki komunikat mimo że tasma była dobra. Było to w a6 i było to związane ze złym przeprowadzeniem procedury adaptacji.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tak, dodatkowo jest dluższy z dołu i nie ma tej listwy chromowanej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pozwalam Ci
-
[B6 AWX] Świecąca kontrolka ESP po przekładce
hmmm... no to nie wiem. Sprobuj przeprowadzić procedure jeszcze raz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale jutro to tylko spot jest... Na zlot to musisz do lata poczekać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kolor trochę ciulowaty w środku,a tak poza tym nawet spoko.Trzeba by chłopaków z tamtego rejonu ruszyć niech zobaczą sam sobie ruszaj tamtych chłopaków... :polew:
-
[B6 AVF] Po odpaleniu obroty = 1000, po rozgrzaniu i tak za wysokie
oj to tu już Ci nie pomoge. Wiem że w b7 tak jest, ale czy w starszych modelach tak było...? :mysli:
-
[B6 AVF] Po odpaleniu obroty = 1000, po rozgrzaniu i tak za wysokie
normalka. Najlepiej. A skąd wiesz że się nie poziomują?
-
[ALL B6] Rysa na drzwiach i odpryski na masce
mam to samo na tylnym błotniku...a nawet głębiej bo do blachy... Jeżdze tak już pól roku i z czasem przestałem się przejmować...[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 15:51_________________________________________________na masce mam pełno odprysków. Na zderzaku też pełno czarnych kropek... Niestety... Szybe mam nową.. Już trzecią w ciągu pól roku... Ostatnio mam pecha do kamieni...
-
[ALL B7] Dedykowany tłumik dwustonny A4 8E TDI firmy Ulter Sport
a nie lepiej włożyć kpl. wydech z 2.0 tdi 170hp, albo 3.0 tdi? Najlepiej z 2.0 tdi 170km ośki bo wtedy wszystko podchodzi p&p. Przy wydechu z quattro trzeba troszke rure przespawać ale każdy warsztat sobie z tym poradzi. Wygląda to tak: Końcówki można zawsze zmienić, chociaż mnie się takie podobają bo to w końcu diesel
-
[B6 AWX] Świecąca kontrolka ESP po przekładce
pewnie moduł przy kierownicy... Źle przeprowadziłeś procedure adaptacji.
-
[B6 AVF] Po odpaleniu obroty = 1000, po rozgrzaniu i tak za wysokie
Każdy silnik trzyma na zimno wyższe obroty i jest to całkiem normalne. Co do poziomowania nie mam pojęcia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster... Ty szujo jedna!!! Zmieniaj to spowrotem tak jak było!! :decayed: Tym razem Ci wybacze...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster... Ty szujo jedna!!! Zmieniaj to spowrotem tak jak było!! :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niop...To auto ma z s-linem tyle wspólnego że kierownica w fabryce leżała koło s-lineowej... Taki z niej s-line jak ze mnie gentelmen.... :polew:
-
[ALL B7] Rodzaje kierownic w B7
nie wiedzą. Ja jestem pewien tego co napisałem wyżej. Kiery z bolcami były tylko w A3. Można je zamontować w pozostałych autach pod warunkiem że mamy do kpl. poduche z a3.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 15:11_________________________________________________bycmoze kiedy z lopatkami były w 1 rodzaju, z tym nie miałem do czynienia. Ale szczerze wątpie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo ja niestety pracuje w tych godzinach. Ale w tą środe postaram się być
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kim ty kur....a w ogóle jestes,że sie karty domagasz :good: :good: Wow, musze dużo postów produkować bo Wojtuś mnie goni....[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 15:00_________________________________________________ kurcze, czyli dostaniemy ja na najbliższym spocie na którym będziesz czyli za jakieś pól roku... :mysli: