Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hyhyhy.... sam jestes z odzysku.....
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
godzina 5:55 Piter popierdalający Cieszyńska z fajeczką w gębie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:29_________________________________________________13:27 Gryfi na Bystrzańskiej. Czerwony blaski widziany z kilometra :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
baaa... 10 kont mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer z takimi propozycjami to na PW :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja ją juz wymienialem 2 razy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/dobry-kierowca-vt37446.htm :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a czytać nie umiesz...?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no miejsce super. Byłem tam wielokrotnie. Niestety na spota nie dam rady tam przyjechać bo bede mial wtedy uczelnie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
f*ck off everybody :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: bo już za miło tutaj byo
-
[ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
Jest dokładnie tak jak napisałeś. Myśle że bardzo ważne są zmiany biegów z 1-2 i 2-3. Z 1-2 jest o tyle kłopot że nie ma quattro i bardzo cięzko utrzymać auto na granicy trakcji, przy 2-3 jeśli zmienisz bieg minimalnie za wolno to go na moment przymuli... Mój bedzie chodził pewnie porównywalnie do auta Piero. [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 10:28_________________________________________________z tego co zauważyłem jeszcze to 2.0 traci własnie w okolicach prędkości 50-60km/h.
-
Malowanie zacisków hamulcowych
1. myśle że najbezpieczniej bedzie na srebrno. Przecież nie ma się "czym chwialić". Chyba że chcesz żeby ludzie zwrócili uwage na Twoje wielkie hamulce rodem z golfa 1.9 tdi... 2. nie jest to trudne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heloł
-
[ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
Pozwoliłem sobie przyrównać przyśpieszenia OLO_GDA i moje. Wadomo że cięzko porównywać takie "suche" widoki liczników, ale z doświadczenia wiem że ma to odzwierciedlenie na drodze. Ogólnie to z autopsjii wiem że moje autko na suchym do 130 idzie minimalnie lepiej od a4 3.0 tdi 204hp, a troszke gorzej od a4 3.0 tdi 232hp (do 130 zostaje o pół długości auta). Oczywiście mówimy o równiutkim czyściutkim asfaltem... bo jak pojawiają się nierówności lub jest brudna droga to zaczynają się schody :> Pzdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie spie, ale zaraz ide
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
nie wiem czemu kojarzy mi sie z "hej dziewczyno, spójrz na misia..." :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Szczerze mówiąc to długo się nad tym zastanawiałem. Nie mogłem się zdecydować czy walnąć listwy w kolor czy w 1RR... Ostatecznie zadecydowałem że spróbuje poeksperymentować. Jak wyjdzie brzydko to za rok pójdą w kolor auta...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nie chce marudzic, ale to slaby pomysl... kwestia gustu. Sam jestem ciekaw jak wyjdzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawid czemu wyciągnałeś silnik z auta i wlazłeś pod maske... :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: pogoda barowa bym rzekl dobrze mówi... polać mu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jaaaaa nie zadzwonieee... :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Baddyiemu chodziło o redtuba
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pogoda taka że nic się człowiekowi nie chce... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzisz ja już wtedy się interesowałem babami Powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chyba dobrze, mnie też sie Kamil nie podoba... Z całym szacunkiem, wole Kobiety :decayed: Dobrej nocki